WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-17

Część 3. Budowa ekologicznego placu zabaw z elementami dla dzieci niepełnosprawnych pomiędzy Przedszkolem nr 15 a przychodnią Unia Bracka - Dzielnica Wesoła - MBO 2025

Gmina Miasto Mysłowice

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00273031
Zamawiający
Gmina Miasto Mysłowice
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Informacja w trybie art. 222 ust. 5 uPzp.pdf
  • Inny Załącznik nr 1, 2, 3 do SWZ w wersji edytowalnej.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowne wraz z załącznikami.zip
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
  • Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy PM15.pdf
  • Inny Zał. Nr 3 Oświadczenia podwykonawcy.docx
  • Inny Zał. Nr 4 Oświadczenie Wykonawcy.docx
  • Przedmiar 08-P_15 - przedmiar.pdf
  • Projekt 07-P15 PB.pdf
  • Projekt tabela parametrów - P15.pdf
  • STWiOR 09-STWiOR_P15.pdf
  • Inny 10-SDevelop in25090208070.pdf
  • Inny 11-SDevelop in25090208071.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miasto Mysłowice