Postępowanie zakończone 2026-06-22
Malowanie pomieszczeń i wymiana opraw oświetleniowych na typu LED w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Harcerskiej - sektor C, oraz naprawa ściany i malowanie w toalecie - 1 piętro sektor A
Gmina Miasta Tychy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00270269
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tychy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja o złożonych ofertach.pdf
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM.zip
- Przedmiar SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Kosztorys_SEG C_EL.pdf
- Przedmiar SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Kosztorys_SEG C_roboty bud.pdf
- Przedmiar SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Przedmiar_SEG A_toaleta.pdf
- Przedmiar SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Przedmiar_SEG C_EL.pdf
- Przedmiar SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Przedmiar_SEG C_roboty bud.pdf
- Projekt SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/TOM I_ARCHITEKTURA_SP 22 TYCHY_SEG C.pdf
- Projekt SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/TOM II_ELEKTRYKA_SP 22 TYCHY_SEG C.pdf
- STWiOR SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/STWiORB_SP 22 TYCHY_roboty budowlane C.pdf
- STWiOR SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/STWiORB_SP 22 TYCHY_roboty elektryczne C.pdf
- STWiOR SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/STWiOR SP22_pokrywanie ścian A.pdf
- SWZ SWZ PZP.271.32.2026.AM/SWZ PZP.271.32.2026.AM.pdf
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 2a do SWZ.doc
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 2b do SWZ.doc
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Errata_SEG C_elektryka.pdf
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Informacja BIOZ.pdf
- Inny SWZ PZP.271.32.2026.AM/zał. nr 4 do SWZ/Opis robót_toaleta SEG A 1 piętro.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Tychy
- Rozbudowa strefy sportów rowerowych w Parku Suble (BO).
- Remont fontanny miejskiej na Placu Baczyńskiego w Tychach
- Modernizacja budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 przy ul. Elfów 56.
- Budowa toalety publicznej w Parku Niedźwiadków (BO)
- Wykonanie ekspertyz stanu technicznego budowli ochronnych w Tychach w ramach zadań 1-4