Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Modernizacja budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 przy ul. Elfów 56.
Gmina Miasta Tychy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407539
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tychy
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM.zip
- Projekt SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 4 do SWZ/PFU_MDK2.pdf
- SWZ SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/SWZ PZP.271.50.2026.JM.pdf
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 2a do SWZ.doc
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 2b do SWZ.doc
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 3 do SWZ.pdf
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 4 do SWZ/Rzut_1_MDK_podłogi.pdf
- Inny SWZ platforma przetargowa PZP.271.50.2026.JM/zał. nr 4 do SWZ/Rzut_2_MDK_ścianka i drzwi.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP