Postępowanie zakończone 2026-07-17
Modernizacja sieci hydrantowej dla placówek oświatowych: Cz. 1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej, Cz.2. Szkoła Podstawowa w Porębie, Cz.3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach”
Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00318425
- Zamawiający
- Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/PRZEDMIAR INSTALACJA HYDRANTOWA W WIŚLE W.pdf
- Przedmiar Częśc nr 2_SP PORĘBA/Przedmiar robót INSTALACJA HYDRANTOWA W SZKOLE PORĘBA.pdf
- Przedmiar Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/Przedmiar robót Instalacja hydrantowa w budynku Szkoły w Studzienicach.pdf
- STWiOR Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/11.06. STWiORB Wisła DUŻA.pdf
- STWiOR Częśc nr 2_SP PORĘBA/20.08. STWiORB PORĘBA.pdf
- STWiOR Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/20.08.25. STWiORB STUDZIENICE.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 Wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 10 Instrukcja.docx
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/18.08.2025 r. Projekt architektoniczno-budowklany WISŁA WIELKA.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IE Rys. Wisła Wielka/Wisła wielka EE Arkusz 1.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IE Rys. Wisła Wielka/Wisła wielka EE Arkusz 2.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IE Rys. Wisła Wielka/Wisła wielka EE Arkusz 3.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/INWENTARYZACJA Wisła Wielka/wisła wielka inwentaryzacja Rys.1 Rzut piwnicy.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/INWENTARYZACJA Wisła Wielka/wisła wielka inwentaryzacja Rys.2 Rzut parteru.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/INWENTARYZACJA Wisła Wielka/wisła wielka inwentaryzacja Rys.3 Rzut piętra.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IS Rys. WISŁA WIELKA/Rys. 1 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IS Rys. WISŁA WIELKA/wisła wielka Rys.2 Rzut piwnicy.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IS Rys. WISŁA WIELKA/wisła wielka Rys.3 Rzut parteru.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IS Rys. WISŁA WIELKA/wisła wielka Rys.4 Rzut piętra.pdf
- Inny Częśc nr 1_ZSP WISŁA WIELKA/IS Rys. WISŁA WIELKA/wisła wielka Rys.5 Aksonometria.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/14.08.2025 r. Projekt architektoniczno-budowklany PORĘBIE.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IE Poręba/PORĘBA E01.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IE Poręba/PORĘBA E02.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IE Poręba/PORĘBA E03.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/INWENTARYZACJA Poręba/PORĘBA inwentaryzacja Rys. 1 Rzut piwnicy A3.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/INWENTARYZACJA Poręba/PORĘBA inwentaryzacja Rys.2 rzut parteru.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/INWENTARYZACJA Poręba/PORĘBA inwentaryzacja Rys.3 Rzut piętra.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IS rysunki/Rys. 1 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IS rysunki/Rys.2 Rzut piwnicy.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IS rysunki/Rys.3 rzut parteru.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IS rysunki/Rys.4 Rzut piętra.pdf
- Inny Częśc nr 2_SP PORĘBA/IS rysunki/Rys.5 Aksonometria.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/18.08.2025 r. Projekt architektoniczno-budowklany STUDZIENICE.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IE Studzienice/Studzienice v2 E01.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IE Studzienice/Studzienice v2 E02.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys1 Rzut piwnicy A4.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys2 parter szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys3 piętro szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys4 II piętro szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys5 III piętro szk A4.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys6 parter sala.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/INWENTARYZACJA Studzienice/Studzienice inwentaryzacja Rys7 piętro sala A3.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys1 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys2 Rzut piwnicy.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys3 parter szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys4 piętro szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys5 II piętro szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys6 III piętro szk.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys7 parter sala.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys8 piętro sala.pdf
- Inny Częśc nr 3_ZSP STUDZIENICE/IS rys Studzienice/Rys9 aksonometria.pdf
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie o przyn do gr kap.docx
- Inny Załącznik nr 4a Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 Oświadczenie o zatrudnieniu.docx
- Inny Załącznik nr 8 Oświadczenie z art. 117 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 9 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Zad. nr 1: "Rozbudowa ul. Kasztanowej, ul. Goli i ul. Piotra Skargi w celu budowy ścieżki rowerowej" Zad. nr 2: "Remont nawierzchni ul. Kasztanowej od ul. Turystycznej do ul. Łącka Grobla w Łące"
- „Przebudowa ul. Wyzwolenia w Brzeźcach”
- Remont istniejącej wiaty na potrzeby magazynowe ochrony ludności i obrony cywilnej
- Remont ul. Skowronków w Pszczynie
- Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji dachu dla: 1. Część nr 1: Przedszkola nr 2 oraz Przedszkola nr 6 w Pszczynie. 2. Część nr 2: SP w Rudołtowicach i ZSP w Studzionce.