Postępowanie zakończone 2026-08-04
Remont istniejącej wiaty na potrzeby magazynowe ochrony ludności i obrony cywilnej
Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00351297
- Zamawiający
- Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- 2026-11-16
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 6 - STWiORB.odt
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU_ IZP.271.1.26.2026.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 10 Instrukcja.docx
- Inny S22C-6e26070311550.pdf
- Inny WhatsApp Image 2026-07-03 at 12.53.48 (1).jpeg
- Inny WhatsApp Image 2026-07-03 at 12.53.48 (2).jpeg
- Inny WhatsApp Image 2026-07-03 at 12.53.48.jpeg
- Inny WhatsApp Image 2026-07-03 at 12.53.49.jpeg
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie o przyn do gr kap.docx
- Inny Załącznik nr 4a Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 Oświadczenie o zatrudnieniu.docx
- Inny Załącznik nr 8 Oświadczenie z art. 117 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 9 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-16.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Zad. nr 1: "Rozbudowa ul. Kasztanowej, ul. Goli i ul. Piotra Skargi w celu budowy ścieżki rowerowej" Zad. nr 2: "Remont nawierzchni ul. Kasztanowej od ul. Turystycznej do ul. Łącka Grobla w Łące"
- „Przebudowa ul. Wyzwolenia w Brzeźcach”
- Remont ul. Skowronków w Pszczynie
- Modernizacja sieci hydrantowej dla placówek oświatowych: Cz. 1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej, Cz.2. Szkoła Podstawowa w Porębie, Cz.3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach”
- Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji dachu dla: 1. Część nr 1: Przedszkola nr 2 oraz Przedszkola nr 6 w Pszczynie. 2. Część nr 2: SP w Rudołtowicach i ZSP w Studzionce.