Postępowanie zakończone 2026-07-24
Opracowanie dokumentacji dla zadań: „Odbudowa drogi dojazdowej CPiT w Bystrej” oraz „Stabilizacja skarpy przy CPiT w Bystrej” prowadz. przez CPiT w Bystrej w imieniu i na rzecz Woj. Śląskiego
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00346278
- Zamawiający
- WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 2026.07.16_Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7.zip
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/1_2025.02.24_PFU_Opis przedsięwzięcia - droga do P4.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/2_2025.01.07_PFU_Opinia geotechniczna - droga do P4.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/3_2025.02.25_PFU_Uzgodnienia lokalizacyjne - droga do P4.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/4_2025.02.17_PFU_Inwentaryzacja zieleni - droga do P4.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/5_2025.02.24_PFU_Koncepcja przebudowy drogi_plan sytuacyjny - droga do P4.pdf
- Projekt SWZ + zał. 1-7/2026.07.08_PFU do PZP_droga do P4/6_2025.02.24_PFU_Koncepcja przebudowy odwodnienia_plan sytuacyjny - droga do P4.pdf
- SWZ SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 5A_Projekt umowy.pdf
- Formularz SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 1_Formularz ofertowy.doc
- Formularz SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 1_Formularz ofertowy.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 2_Oświadczenie o niepodl. wykl. i speł. war..doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 2_Oświadczenie o niepodl. wykl. i speł. war..pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 3_Oświadczenie art 117 ust. 4, ost.doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 3_Oświadczenie art 117 ust. 4, ost.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 4_Wzór zobow. podm. udost. zas..doc
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 4_Wzór zobow. podm. udost. zas..pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 5B_Projekt umowy.pdf
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 6_Oświadczenia w zakresie reżimu fakturowania.docx
- Inny SWZ + zał. 1-7/2026.07.16_Zał. nr 6_Oświadczenia w zakresie reżimu fakturowania.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
- Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n. „Podniesienie funkcjonalności i estetyki budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach”
- Wykonanie odrębnej dokumentacji budowlanej i wykonawczej we wszystkich branżach wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadań pn.:„Demonstracyjne wdrożenie modelu zrównoważonego (...)