Postępowanie zakończone 2026-08-05
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n. „Podniesienie funkcjonalności i estetyki budynku Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach”
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00350502
- Zamawiający
- WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-05
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1a do formularza ofertowego - Oświadczenie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 1 do formularza ofertowego - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 2 do OPZ - Decyzja o pozwoleniu na budowę nr RBDEC-0204_2024 z dnia 08.04.2024..pdf
- Inny Załącznik nr 3 do OPZ - Decyzję o pozwoleniu na budowę nr RBDEC-0499_2025 z dnia 24.09.2025..pdf
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ-Załącznik nr 1 do PPU - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).doc
- Inny Załącznik nr 5 do PPU - Karta Gwarancyjna.docx
- Inny Załącznik nr 6 do PPU - Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
- Odbudowa rowu melioracyjnego wraz ze wzmocnieniem brzegów na terenie Beskidzkiego Zespołu Leczniczo-Rehabilitacyjnego Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu ul. Słoneczna 83
- Opracowanie dokumentacji dla zadań: „Odbudowa drogi dojazdowej CPiT w Bystrej” oraz „Stabilizacja skarpy przy CPiT w Bystrej” prowadz. przez CPiT w Bystrej w imieniu i na rzecz Woj. Śląskiego
- Wykonanie odrębnej dokumentacji budowlanej i wykonawczej we wszystkich branżach wraz z pełnieniem funkcji nadzoru autorskiego dla zadań pn.:„Demonstracyjne wdrożenie modelu zrównoważonego (...)