Postępowanie zakończone 2026-07-17
Remont ul. Skowronków w Pszczynie
Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00319687
- Zamawiający
- Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 7/Remont ul. Skowronków w Pszczynie - km 0+000,00 do km 0+170,00 - przedmiar robót.pdf
- STWiOR załącznik nr 7/SSTWiOR.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 6 Wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Załącznik nr 8 Instrukcja.docx
- Inny Załącznik nr 10 Oświadczenie z art. 117 ustawy Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 11 Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
- Inny Załącznik nr 2 Oświadczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3 Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 4 Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 Wykaz robót.docx
- Inny załącznik nr 7/Dokumentacja projektowa.pdf
- Inny załącznik nr 7/Remont ul. Skowronków w Pszczynie - km 0+000,00 do km 0+170,00.xlsx
- Inny załącznik nr 7/Tauron ul. skowronków.pdf
- Inny Załącznik nr 9 Oświadczenie o zatrudnieniu.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Pszczyna Urząd Miejski w Pszczynie
- Zad. nr 1: "Rozbudowa ul. Kasztanowej, ul. Goli i ul. Piotra Skargi w celu budowy ścieżki rowerowej" Zad. nr 2: "Remont nawierzchni ul. Kasztanowej od ul. Turystycznej do ul. Łącka Grobla w Łące"
- „Przebudowa ul. Wyzwolenia w Brzeźcach”
- Remont istniejącej wiaty na potrzeby magazynowe ochrony ludności i obrony cywilnej
- Modernizacja sieci hydrantowej dla placówek oświatowych: Cz. 1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej, Cz.2. Szkoła Podstawowa w Porębie, Cz.3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach”
- Wykonanie dokumentacji projektowej modernizacji dachu dla: 1. Część nr 1: Przedszkola nr 2 oraz Przedszkola nr 6 w Pszczynie. 2. Część nr 2: SP w Rudołtowicach i ZSP w Studzionce.