Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Remont kapitalny dachu budynku przy ul. Kopernika 9-11 w Rudzie Śląskiej
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401139
- Zamawiający
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Ruda Śląska, pow. Ruda Śląska, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08defec5-6b74-9ba4-68d1-700001aea569.pdf
- Inny SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar zał 4a/przedmiar Kopernika 11.ATH
- Przedmiar zał 4a/przedmiar Kopernika 11.pdf
- Przedmiar zał 4a/przedmiar Kopernika 9.ATH
- Przedmiar zał 4a/przedmiar Kopernika 9.pdf
- SWZ SWZ_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_5_PPU.pdf
- Formularz Załącznik_nr_1_Formularz_ofertowy_TIR-19-RB-TP-2026.docx
- Formularz Załącznik_nr_1_Formularz_ofertowy_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
- Inny zał 4b.pdf
- Inny zał 4/Koperniak 9/DACH.pdf
- Inny zał 4/Koperniak 9/PROJEKT KOPERNIKA 9.pdf
- Inny zał 4/Koperniak 9/PRZEKRÓJl.pdf
- Inny zał 4/Kopernika 11/DACH.pdf
- Inny zał 4/Kopernika 11/PROJEKT KOPERNIKA 11.pdf
- Inny zał 4/Kopernika 11/PRZEKRÓJl.pdf
- Inny Załącznik_nr_2_Oświadczenie_Wykonawcy_TIR-19-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_2_Oświadczenie_Wykonawcy_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_3_Oświadczenie_podmiotu_udostepniającego_TIR-19-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_3_Oświadczenie_podmiotu_udostepniającego_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_6_Wykaz_robót_TIR-19-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_6_Wykaz_robót_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_7_Wykaz_osób_TIR-19-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_7_Wykaz_osób_TIR-19-RB-TP-2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP