Postępowanie zakończone 2026-08-28
Remont kapitalny dachu budynku użytkowego przy ul. Chorzowskiej 9 w Rudzie Śląskiej
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390446
- Zamawiający
- MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Ruda Śląska, pow. Ruda Śląska, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08def906-3f2e-aa37-68d1-700001d6a38a.pdf
- Inny SWZ z załącznikami.zip
- Przedmiar zał 4a/przedmiar.ATH
- Przedmiar zał 4a/przedmiar.pdf
- Projekt zał 4b.pdf
- Projekt zał 4/opis.pdf
- SWZ SWZ_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik_nr_5_PPU.pdf
- Formularz Załącznik_nr_1_Formularz_ofertowy_TIR-18-RB-TP-2026.docx
- Formularz Załącznik_nr_1_Formularz_ofertowy_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
- Inny zał 4/PT1.pdf
- Inny zał 4/PT2.pdf
- Inny Załącznik_nr_2_Oświadczenie_Wykonawcy_TIR-18-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_2_Oświadczenie_Wykonawcy_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_3_Oświadczenie_podmiotu_udostepniającego_TIR-18-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_3_Oświadczenie_podmiotu_udostepniającego_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_6_Wykaz_robót_TIR-18-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_6_Wykaz_robót_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
- Inny Załącznik_nr_7_Wykaz_osób_TIR-18-RB-TP-2026.docx
- Inny Załącznik_nr_7_Wykaz_osób_TIR-18-RB-TP-2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP