Postępowanie zakończone 2026-06-30
Rozbudowa i przebudowa DK 94 w Sosnowcu- Etap II
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00289898
- Zamawiający
- Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - WZP.271.1.44.2026.MW.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 15.06.2026 r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie z dnia 18.06.2026 r..pdf
- Inny Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 18.06.2026 r..pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1.7z
- Inny Załącznik do OPZ Część 2.7z
- Inny Załączniki do SWZ w wersji edytowalnej.doc
- Inny Załącznik nr 1 do OPZ_1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.pdf
- Inny Załącznik nr 4a) do SWZ - PPU dla cześci 1.pdf
- Inny Załącznik nr 4b) do SWZ - PPU dla części 2.pdf
- Przedmiar Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/01_branza drogowa_/01_PR_dro_E22_R02.pdf
- Przedmiar Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/01_branza drogowa_/01_PR_dro_E23A_R02.pdf
- Przedmiar Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/03_branza elektryczna_/03_PR_ele_E22_r02.pdf
- Przedmiar Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/04_branża telekomunikacyjna_/04_PR_telekom_E22_R02.pdf
- Przedmiar Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/04_branża telekomunikacyjna_/04_PR_telekom_E23_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.III - zalaczniki_/TIII. uzgodnienia.docx.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.1. projekt branzy drogowej_/00_OPT.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.1. projekt branzy drogowej_/31.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.2. projekt KD_/Opis Budowa kanalizacji deszczowej.doc.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.3. projekt telekom_/DK94_PAB_Telekomunikacja_E2.3.doc.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.I - PZT_/00_OPT.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.I - PZT_/11_pzt.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/11.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/12.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/21.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/22.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/11.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/00_OPT_r02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/11.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/12.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/13.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/21.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/31_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/01_projekt drogowy_R02/41.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/1.1 - Plan sytuacyjny KD.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/2.1 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej - układ A.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/5.1 - Studnia typowa DN2000.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/Opis Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/03_projekt elekt_/PT K061 Sosnowiec DK94 kolizje etap 2.2.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/03_projekt elekt_/PT K061 Sosnowiec DK94 oświetlenie etap 2.2.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/04_projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.2_Tel - Opis.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/04_projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.2_Tel - Rys T-1.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/04_projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.2_Tel - Rys T-2.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/00_OPT_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/11_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/12.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/13.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/21.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/31_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/1. projekt drogowy_R02/41.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/2.1 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej_B.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/2.1 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej - układ C_A.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/5.1 - Studnia typowa DN2000.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/7.1 - Odwodnienie liniowe.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/Opis Budowa kanalizacji deszczowej.doc.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/3. projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.3_Tel - Opis.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/3. projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.3_Tel - Rys T-1.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/3. projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.3_Tel - Rys T-2.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/3. projekt telekomunikacyjny_/DK94_PT_PW_E2.3_Tel - Rys T-3.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/02_branza sanitarna_/02_PR_san_E22_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/10_Przedmiar_R02/02_branza sanitarna_/02_PR_san_E23A_R02.pdf
- Projekt Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-01.01.01 WYTYCZENIE TRASY I PUNKTÓW_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-02.00.00 ROBOTY ZIEMNE_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-02.01.01 WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-02.02.01 WYKONYWANIE WYKOPÓW W GRUNTACH SKALISTYCH_R01.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-02.03.01E ULEPSZONE PODŁOŻE Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ STABILIZOWANEJ GEORUSZTEM_R01_.doc.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-02.03.01 WYKONANIE NASYPÓW_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.02.02 WARSTWA MROZOOCHRONNA_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.02.03 WARSTWA ULEPSZONEGO PODŁOŻA Z GRUNTÓW ZWIĄZANYCH STABILIZOWANYCH CEMENTEM.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.04.02 PODBUDOWA I NAWIERZCHNIA Z MIESZANEK KRUSZYW NIEZWIĄZANYCH_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.05.01 PODBUDOWA_I_WARSTWA_MROZOOCHRONNA_Z_MIESZANKI_ZWIĄZANEJ_CEMENTEM_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-04.07.01 PODBUDOWA Z BETONU ASFALTOWEGO_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.01 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI KAMIENNEJ_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.05A_NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO._R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.05B_NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA ŚCIERALNAR01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH _R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.13 NAWIERZCHNIA Z MIESZANKI GRYSOWO-MASTYKSOWEJ (SMA)_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.26A ZABEZPIECZENIE GEOSIATKĄ NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-05.03.26k POŁĄCZENIA TECHNOLOGICZNE W NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-06.01.02 UMOCNIENIE DNA ROWÓW, ŚCIEKÓW, SKARP I POBOCZY.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE_R01.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-07.05.01 - BARIERY OCHRONNE STALOWE_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI I OPORNIKI BETONOWE_R01.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/G-00.12.01 POMIAR POWYK + ODTWORZENIE ZNAKOW OSNOWY GEOD_R01_.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/01_branza drogowa_/STWIORB -str tyt.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/02_branza sanitarna_/STWiORB - Strona tytułowa_Budowa kanalizacji deszczowej.doc.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/02_branza sanitarna_/STWiORB - Strona tytułowa_Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/03_branza elektryczna_/K061 - STWIORB - br. elektryczna etap 2.2 i 2.3.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/04_branża telekomunikacyjna_/STWiORB - Telekomunkcja - str. tytułowa.pdf
- STWiOR Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/12_stwiorb_/04_branża telekomunikacyjna_/STWiORB_U.01.03.04a.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/02_MDCP_/WGG.6640.662.2025 DK94.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/03_geotechnika_r02/Dokumentacja geologiczna Sosnowiec DK94.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/03_geotechnika_r02/Sosnowiec_DK94 geol uzupel.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/00_opt.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/01.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/11.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/21.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/31.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.2 - zgloszenie/41.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.1. projekt branzy drogowej_/11.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.1. projekt branzy drogowej_/21.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.2. projekt KD_/11.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.2. projekt KD_/21.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.3. projekt telekom_/Rys.T-1.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.II - PAB_/II.3. projekt telekom_/Rys.T-2.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/06_PB_/E2.3 - PnB/T.I - PZT_/01_pzt.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/01.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/K061_TOR_OPT_22_23_R04.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/Pisma/2025.11.24 DK94 WDR opinia TOR str 1 skanDK 94_251124_085237.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/Pisma/2025.12.19 Zatwierdzenie TOR DK94 22 i 23 _251219_110946 WDR Sosnowiec.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/07_PTOR_/Pisma/630_K061_BA_04.11.2025_KMP w Sosnowcu_opinia pozytywna TOR.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/01.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/K061_DOR_OPT_R02 22_23 PW ZATW.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/Pisma/2025.11.24 DK94 WDR opinia SOR str 2 skanDK 94_251124_085237.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/Pisma/2025.12.11 skanDocument_251211_112727 DK94 22_23 SOR Zatwierdzenie WDR.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/08_PSOR_/Pisma/618_K061_BA_04.11.2025_KMP w Sosnowcu_opinia pozytywna DOR.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/3.1 - Szczegół wpustu deszczowego.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/4.1 - Studnia typowa DN1200.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.2 - PW_r02/02_projekt sanit. kanalizacja deszczowa_/6.1 - Studnia typowa GRP.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/1.1 - PT_PW Plan sytuacyjny_A.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/3.1 - Szczegół wpustu deszczowego.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/4.1 - Studnia typowa DN1200.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/6.1 - Studnia kanalizacyjna GRP.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/09_PW_R02/E2.3 - PTW_r02/2. projekt sanit. kanalizacja_R02/8.1 - Studzienka inspekcyjna DN425.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/Pla nasadzeń/Nasadzenia zastępcze cz 1.pdf
- Inny Załacznik do OPZ Część 1/Dokumentacja projektowa Część 1/Pla nasadzeń/Nasadzenia zastępcze cz 2.pdf
- Przedmiar Załącznik do OPZ Część 2/10_PR_/01_PR_dro.pdf
- Przedmiar Załącznik do OPZ Część 2/10_PR_/03_PR_san.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/III_Zalaczniki_/01_UM/TIII. uzgodnienia_R01_UM.docx.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/III_Zalaczniki_/02_UW/TIII. uzgodnienia_R01_UW.docx.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/01_UM/TII_PAB_R01_UM.doc.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/02_UW/TII_PAB_R01_UW.doc.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/I_PZT_/01_UM/TI_PZT_R01_UM.doc.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/I_PZT_/02_UW/TI_PZT_R01_UW.doc.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/01_drogowe_/00_OPT.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/01_drogowe_/11.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/01_drogowe_/21.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/1.0_Rysunki ogólne.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/2.0_Przekrój B-B.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/3.1 Zbrojenie pali.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/3.2 Zbrojenie fundamentów kładki.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/3.3 Zbrojenie podpór kładki.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/4.1 Zbrojenie ramp i schodów - część 1.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/4.2 Zbrojenie ramp i schodów - część 2.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/4.3 Zbrojenie ramp i schodów - część 3.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/5.1.Geometria i zbrojenie fundamentów część 1.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/5.2.Geometria i zbrojenie fundamentów część 2.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/5.3.Geometria i zbrojenie filarów część 1.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/5.4.Geometria i zbrojenie filarów część 2.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/6.0 Konstrukcja stalowa kładki.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/02_mostowe_/OT_PT_PW_kładka DK94.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/03_sanitarne_/Opis Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/04_elektroenergetyczne/PT K061 Sosnowiec DK94 kolizje etap 2.4.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/04_elektroenergetyczne/PT K061 Sosnowiec DK94 oświetlenie etap 2.4.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/11A.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/11.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/21A.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/21.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/11.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE_R01.pdf
- Projekt Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-07.02.01 OZNAKOWANIE PIONOWE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-01.01.01 WYTYCZENIE TRASY I PUNKTÓW_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-01.02.01 USUNIĘCIE DRZEW I KRZEWÓW.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-01.02.02 ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-01.02.04 ROZBIÓRKA ELEMENTÓW DRÓG_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-02.00.00 ROBOTY ZIEMNE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-02.01.01 WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-02.03.01 WYKONANIE NASYPÓW_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-04.03.01 OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-04.04.02 PODBUDOWA I NAWIERZCHNIA Z MIESZANEK KRUSZYW NIEZWIĄZANYCH_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-04.05.01 PODBUDOWA_I_WARSTWA_MROZOOCHRONNA_Z_MIESZANKI_ZWIĄZANEJ_CEMENTEM_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-04.07.01 PODBUDOWA Z BETONU ASFALTOWEGO_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-05.03.05A NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO. WARSTWA WIĄŻĄCA R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-05.03.11 FREZOWANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH _R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-05.03.13 NAWIERZCHNIA Z MIESZANKI GRYSOWO-MASTYKSOWEJ (SMA)_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ I PŁYT.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-05.03.26k POŁĄCZENIA TECHNOLOGICZNE W NAWIERZCHNI ASFALTOWEJ_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-06.01.01 UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-07.01.01 OZNAKOWANIE POZIOME_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-07.05.01 BARIERY OCHRONNE STALOWE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-08.01.01 KRAWĘŻNIKI I OPORNIKI BETONOWE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-08.01.02 KRAWĘŻNIKI KAMIENNE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-08.02.01a DROGI DLA PIESZYCH Z PŁYT WSKAŹNIKOWYCH R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/D-08.03.01 OBRZEŻA BETONOWE_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/G-00.12.01 POMIAR POWYK + ODTWORZENIE ZNAKOW OSNOWY GEOD_R01.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/01_drogowe_/STWIORB -str tyt.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/02_mostowe_/DK94_STWIORB branża mostowa.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/03_sanit_/STWiORB - Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/03_sanit_/STWiORB - Strona tytułowa_Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- STWiOR Załącznik do OPZ Część 2/12_STWIORB_/04_ele_/K061 - STWIORB - br. elektryczna etap 2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/03_geotechnika_/Sosnowiec_DK94_GWP.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/03_geotechnika_/Sosnowiec_DK94-OG.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/01_UM/01_plan_UM.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/01_UM/1.0_rysunki ogólne.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/01_UM/2.0_Przekrój B-B.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/01_UM/3.0_profile_UM.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/02_UW/01_plan_UW.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/02_UW/3.0_profile_UW.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/02_UW/UW_1.0_rysunki ogólne.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/II_PaB_/02_UW/UW_2.0_Przekrój B-B.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/I_PZT_/01_UM/11_PZT_UM.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/05_PB_/I_PZT_/02_UW/11_PZT_UW.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/03_sanitarne_/1.1 - Plan sytuacyjny_Etap 2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/03_sanitarne_/2.1 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/03_sanitarne_/3.1 - Szczegół studni typowej betonowej.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/06_PTW/03_sanitarne_/4.1 - Studzienka inspekcyjna DN600.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/01.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/K061_TOR_OPT_24_R01.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/Opinie/KMP w Sosnowcu Opinia TOR DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/Opinie/UM w Sosnowcu WDR Opinia TOR DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/Opinie/ZTM w Katowicach Opinia TOR DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/07_PTOR_/Zatwierdzenie/UM w Sosnowcu WDR Zatwierdzenia TOR DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/01.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/K061_DOR_OPT_R04 24.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/Opinie/KMP w Sosnowcu Opinia SOR K061 DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/Opinie/UM w Sosnowcu WDR Opinia SOR K061 DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/08_PSOR_/Zatwierdzenie/UM w Sosnowcu WDR Zatwierdzenie SOR DK94_2.4.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/10_PR_/02_PR_most.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/10_PR_/04_PR_ele.pdf
- Inny Załącznik do OPZ Część 2/Plan nasadzeń/plan_260525_130759.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
- Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z niezbędną infrastrukturą w budynku Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej Nr 10 przy ul. Hallera 5 w Sosnowcu.
- Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Legionów 29 w Sosnowcu”
- Budowa i rozbudowa ul. Szosowej w Sosnowcu
- Wykonanie nowych powłok malarskich na elewacji Szkoły Podstawowej Specjalnej
- „Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa fragmentu al. Blachnickiego od ul. 3 Maja do ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu”