Postępowanie zakończone 2026-08-18
Wykonanie ekspertyz stanu technicznego budowli ochronnych w Tychach w ramach zadań 1-4
Gmina Miasta Tychy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00380642
- Zamawiający
- Gmina Miasta Tychy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-06
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ_PZP.271.48.2026.AO.7z
- Projekt zał. nr 4 do SWZ/Opis przedmiotu zamówienia budowle ochronne - 23.pdf
- SWZ SWZ PZP.271.48.2026.AO.pdf
- Inny zał. nr 1 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 2a do SWZ.doc
- Inny zał. nr 2b do SWZ.doc
- Inny zał. nr 2 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 3A do SWZ.doc
- Inny zał. nr 3B do SWZ.doc
- Inny zał. nr 3C do SWZ.doc
- Inny zał. nr 3 do SWZ.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/Bacha, Barona (5)/Rysunek-A01_rzut_garażu Barona 16.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/Bacha, Barona (5)/Rysunek-A0-3_Rzut_garażu Bacha 2-4 Barona 25-27.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/Bacha, Barona (5)/Rzut garażu Bacha 1-7 Brzechwy 3.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/DDPS WRZOS/DDPS Wrzos.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/DDPS WRZOS/piwnica.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/DDPS WRZOS/Rzut piwnic Batorego 57.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/DDPS WRZOS/rzut_piwnicy.jpg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 1 rzuty kondygnacji podziemnych/DDPS WRZOS/Thumbs.db
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/LO III/Elfów 62.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/LO III/S30BW-1i26070812530.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/LO III/S30BW-1i26070812531.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/~$wierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/Powierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/SP11 rzut piwnic 1 (1).pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/SP11 rzut piwnic 2 (1).pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/SP11 rzut piwnic 3 (1).pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SP11/SP11 rzut piwnic 4 (1).pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/SportArt P7/Rzut N32.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/IMG_3273 (1).jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/IMG_3274.jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/IMG_3275.jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/IMG_3276.jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/IMG_3277.jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/Thumbs.db
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS5/ZS nr 5 Edukacji 11.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS7/rzut piwnic budynek A - Zespół Szkół nr 7 w Tychach.jpeg
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS7/Thumbs.db
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/~$wierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/RZUT PARTERU-B.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/RZUT PIĘTRA NOWY.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/RZUT PIĘTRA.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/RZUT PIWNIC.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/SP-16 PARTER.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/plan ewakuacji/SP-16 PARTER STARY.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 2 rzuty kondygnacji podziemnych/ZSS8/Powierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/Mediateka/Rzut_piwnicy_Mediateka.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/P5/P nr 5 parter.png
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP22/~$plan gotowy.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP22/3 plan gotowy.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP22/4 plan gotowy.doc
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP22/Harcerska SP 22.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP37/TC4563.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP37/TC4565.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP37/Thumbs.db
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP37/Zrzut ekranu 2026-07-10 100005.png
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP7/~$wierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP7/A.01 Projekt - segm A - rzut piwnicy.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP7/A.02 Projekt - segm C - rzut piwnicy.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/SP7/Powierzchnia.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 3 rzuty kondygnacji podziemnych/ZS4/7.1 dokumentacja powykonawcza ZS4 E_01.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 4 rzuty kondygnacji podziemnych/P+R/PW-TL-3.1.2-1-2_rzut kondygnacji 0.pdf
- Inny zał. nr 4 do SWZ/Zad. 4 rzuty kondygnacji podziemnych/P+R/PW-TL-3.1.2-1-3_rzut kondygnacji -1.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, projekt, SWZ.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasta Tychy
- Rozbudowa strefy sportów rowerowych w Parku Suble (BO).
- Remont fontanny miejskiej na Placu Baczyńskiego w Tychach
- Modernizacja budynku Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 przy ul. Elfów 56.
- Budowa toalety publicznej w Parku Niedźwiadków (BO)
- Modernizacja Przedszkola nr 11 w zakresie posadzek oraz sanitariatów ul. Bukowa 29 – II postępowanie