Postępowanie zakończone 2026-07-27
„Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa fragmentu al. Blachnickiego od ul. 3 Maja do ul. Braci Mieroszewskich w Sosnowcu”
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337195
- Zamawiający
- Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Śląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_WZP.271.1.58.2026.AT.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 1 i 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.7z
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - PPU.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/00_OPT.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/11_plan drogowy.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/12_plan drogowy.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/13_plan technologiczny.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/15_plan warswicowy.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/16_plan warstwicowy.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/21_profile.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/22_profile.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/41_przekroje.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/42_przekroje2.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/K060_OPT_PW_r01.doc.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/1.1 - PW Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/2.1 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej cz.1.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/2.2 - Profile podłużne kanalizacji deszczowej cz.2.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/Opis Budowa kanalizacji deszczowej.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/03_elektryka_/PT K060 Sosnowiec Blachnickiego - kolizje.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/03_elektryka_/PT K060 Sosnowiec Blachnickiego - oświetlenie.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/K060_OPT_TEL.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/05_elektryka SS_/!01 PDP Blachnickiego przy 3go Maja ELE.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/05_elektryka SS_/!02 PDP Blachnickiego Bohaterów Monte Cassino ELE.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/05_elektryka SS_/!03 Blachnickiego - Mieroszewskich ELE.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/01_MDCP_/Sosnowiec 01_2026 v2 arkusz1.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/01_MDCP_/Sosnowiec 01_2026 v2 arkusz2.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/01_MDCP_/WGG.6640.1326.2025_1.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/01_MDCP_/WGG.6640.1326.2025_2.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/01_MDCP_/WGG.6640.63.2026.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/02_geologia_/Opinia Geotechniczna Sosnowiec ul. Aleja Blachnickiego.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/01_orientR02.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/11.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/12.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/21_profile.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/22_profile.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/31_przekroje.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/393_K060_BA_2026-06-18_UM w Sosnowcu WAB_zaświadczenenie.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/41_kd.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/42_kd.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/51.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/03_zgloszenie_/52.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/01_droga_/14_plan technologiczny.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/3.1 - Szczegół wpustu deszczowego.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/02_kanalizacja deszczowa_/4.1 - Studnia typowa DN1000, DN1200.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/Rys.T-1.0.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/Rys.T-2.1.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/Rys.T-2.2.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/Rys.T-3.0.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/04_telekomunikacja_/Rys.T-4.0.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/06_skarpa_/1.0_Schemat naprawy skarpy.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/06_skarpa_/2.0_Detal drenażu.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/06_skarpa_/3.0_Detal osadzenia gwoździ gruntowych.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/04_PW_/06_skarpa_/PW_Blachnickiego_skarpa_OT.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
- Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz z niezbędną infrastrukturą w budynku Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej Nr 10 przy ul. Hallera 5 w Sosnowcu.
- Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zadania „Termomodernizacja budynku mieszkalnego przy ul. Legionów 29 w Sosnowcu”
- Budowa i rozbudowa ul. Szosowej w Sosnowcu
- Wykonanie nowych powłok malarskich na elewacji Szkoły Podstawowej Specjalnej
- „Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa węzłów przesiadkowych na terenie Gminy Sosnowiec”