WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-03

Zad.I Nadzór inwestorski nad realizacją zadania „Termomodernizacja i modernizacja SP nr14 w Tychach” Zad.II Nadzór autorski nad realizacją zadania „Termomodernizacja i modernizacja SP nr14 w Tychach”

Gmina Miasta Tychy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357779
Zamawiający
Gmina Miasta Tychy
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tychy, pow. Tychy, woj. śląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie ogloszenie o wyniku postępowania BZP.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu 13.01.26.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie nr 1 22.01.26.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie nr 2 30.01.2026.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie nr 3 04.02.26.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie wyników postępowania SP14.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA.zip
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA.zip
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo.zip
  • Inny informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny odpowiedzi na zapytania 05.02.2026 (4).pdf
  • Inny odpowiedzi na zapytania zmiana swz 04.02.2026 (3).pdf
  • Inny odpowiedzi na zapytania zmiana swz 22.01.2026.pdf
  • Inny odpowiedzi, zmiana swz 30.01.2026.zip
  • Inny SWZ.zip
  • Inny odpowiedzi, zmiana swz 30.01.2026/dot. zapytania nr 17 PTW opis-popr.pdf
  • Inny odpowiedzi, zmiana swz 30.01.2026/odpowiedzi na zapytania zmiana swz 30.01.2026.pdf
  • SWZ SWZ/SWZ PZP.271.77.2025.JM SP14.pdf
  • Inny SWZ/zał. nr 1 do SWZ.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 2a do SWZ.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 2b do SWZ.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 2 do SWZ.doc
  • Inny SWZ/zał. nr 3 do SWZ/Załącznik do PPU – Szczegółowy Harmonogram Rzeczowo – Finansowy.xlsx
  • Inny SWZ/zał. nr 3 do SWZ/Załącznik do PPU – Zbiorcze zestawienie kosztów inwestycji.xlsx
  • Inny SWZ/zał. nr 3 do SWZ/zał. nr 3 do SWZ PPU.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary DZIEDZINIEC/inst. elektryczne.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary DZIEDZINIEC/Przebudowa dziedzińca.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary PRZEBUDOWA/inst. elektryczne.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary PRZEBUDOWA/roboty budowlane.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary PRZEBUDOWA/SP14_przedmiar_odzysk wody deszcz.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary PRZEBUDOWA/SP14_przedmiar_wod-kan.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary TERMO/inst. drenażu.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary TERMO/inst. elektryczne.pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary TERMO/konstrukcja ramowa klimatyzacji 12 01 2023...pdf
  • Przedmiar CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary TERMO/ocieplenie buynku 11 01 2024...pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/spis treści.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/str. tyt..pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/rys. E01.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/rys. E02.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/str. tyt..pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 00.00.00 - ogólna specyfikacja techniczna.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.02.00 - instalacja odwodnienia budynku.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.03.00 - roboty w zakresie instalacji elektrycznych wewnętrznych.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.04.00 - tablice rozdzielcze.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 00.00.00 - ogólna specyfikacja techniczna.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.04.00 - roboty w zakresie instalacji elektrycznych wewnętrznych.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.05.00 - tablice rozdzielcze.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.06.00 - okablowanie strukturalne.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary PRZEBUDOWA/wentylacja i klimatyzcja.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/Ekspertyza techniczna_Szkoła Podstawowa_Tychy_2023_Utex.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/Szczegołowy opis przedmiotu zamówienia PZP.271.77.2025.JM.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 01.01.00 - roboty wyburzeniowe, demontażowe i rozbiórkowe (1).pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 01.02.00 - roboty ziemne.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.01.00 - izolacje przeciwwilgociowe.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.02.00 - montaż nadproży.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.03.00 - stolarka okienna i drzwiowa.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.04.00 - izolacje termiczne, tynki zewnętrzne.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.05.00 - rynny i rury spustowe, obróbki blacharskie.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.06.00 - konstrukcje stalowe.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 02.07.00 - roboty betonowe i zbrojarskie.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.01.00 - ogrzewanie i klimatyzacja wyb pom.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.01.00 - ogrzewanie i klimatyzacja wyb.pom..pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 03.05.00 - instalacja fotowoltaiczna.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 04.01.00 - rusztowania.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 04.02.00 - roboty zadaszeniowe 27.11.2023.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 04.03.00 - nawierzchnie zewnętrzne, pochylnia i schody.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 04.04.00 - zagospodarowanie dziedzińca małą architekturą.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Ocieplenie , dziedzinieć/ST 04.05.00 - kształtowanie terenów zielonych.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 01.01.00 - roboty wyburzeniowe, demontażowe i rozbiórkowe.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.01.00 - murowanie ścian nośnych i ścian działowych, montaż nadproży.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.02.00 - tynkowanie ścian.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.03.00 - stolarka okienna i drzwiowa.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.04.00 - Izolacja dachu.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.05.00 - konstrukcje stalowe.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 02.06.00 - roboty betonowe i zbrojarskie.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 04.01.00 - ścianki kartonowo-gipsowe.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 04.02.00 - pokrywanie podłóg i ścian.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 04.03.00 - roboty malarskie.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 04.04.00 - montaz sufitow podwieszonych.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 05.01.00 - rusztowania.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 05.02.00 - montaż wyposażenia.pdf
  • STWiOR CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 05.03.00 - Montaż platform dla osób niepełnosprawnych.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/Rys. 3a.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.4.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.5.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.6.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/architektura/rys.7.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/4. Przebudowa dziedzińca/inst. elektryczne/spis treści.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.01.00 - inst. wod kan.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.02.00 - inst. wentylacji i klimatyzacji.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/5. Specyfikacje techniczne/Przebudowa/ST 03.03.00 - instalacja odzysku wody deszczowej.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/6. Przedmiary POMOCNICZO/przedmiary TERMO/inst. c.o. i klimatyzacja parter i piętro.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/Decyzja pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/Decyzja RDOŚ WPN.6401.192.2024.PW_-_decyzja_termomodernizacja_budynku_wrobel_ul._Brzozowa_Tychy.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.4.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.5.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.6.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/pdf/rys.7.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/ekspertyza p.poż/Postanowienie WPZ.52840.1.283.2023.AM.PDF
  • Inny CZĘŚĆ 1 DOKUMENTACJA/7. Inne/Opinia_przyrodnicza SP 14.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/Oświadczenie o sporządzeniu projektu.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/spis treści.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/str. tyt..pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 10.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 11.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 12.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 13.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 14.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 15.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 16.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 17.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/rys. 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/rys. 2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM I/rys. 3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 2 DOKUMENTACJA/1. Projekt bud- arch/PB pdf/TOM II/rys. 18.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/str. tyt..pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rys.10.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rys.11.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rys.12.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 6.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rys.8.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rys.9.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/str. tyt..pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/PTW opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E01.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E02.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E05.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E06.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E07.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E08.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E09 1.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E09 2.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E09 3.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E09 4.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E10.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/str. tyt..pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/opis.pdf
  • Projekt CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/oświadczenie.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/rys. 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/rys. 2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/rys. 3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/rys. 4.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/rys. 5.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT drenaż opaskowy/spis treści.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Oświadczenie o sporządzeniu i sprawdzeniu projektu.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Rk-02.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 4.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 5.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/rys. 7.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Schemat okablowania nr 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/Schemat okablowania nr 2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/spis treści 04.12.2023.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/wK-R0.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT instalacji co. klimatyzacji/zest. materiałów.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E03.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/rys. E04.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT inst. elektrycznych/spis treści.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/charakterystyka energetyczna.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 10.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 11.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 12.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 13.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 14.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 15.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 16.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 17.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 18.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 19.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 1.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 20.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 21.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 22.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 23.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 2.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 3.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 4.pdf
  • Inny CZĘŚĆ 3 DOKUMENTAC 2. Projekty techniczne Termo/PT ocieplenia, wymiana stolarki/rys. 5.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miasta Tychy