Postępowanie zakończone 2026-08-28
Budowa magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej w Skalbmierzu.
Gmina Skalbmierz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391036
- Zamawiający
- Gmina Skalbmierz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Skalbmierz, pow. kazimierski, woj. świętokrzyskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 800 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- 2026-11-30
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zalacznik_nr_10_dokumentacja projektowa, przedmiar.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy zalacznik_nr_9_wzór_umowy.docx
- Formularz zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu IZP.271.6.2026.pdf
- Inny zalacznik_nr_2_istotne_postanowie.docx
- Inny zalacznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
- Inny zalacznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
- Inny zalacznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach.docx
- Inny zalacznik_nr_6_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych.docx
- Inny zalacznik_nr_7_wykaz_osob.docx
- Inny zalacznik_nr_8_wykaz_robot.docx
- Przedmiar MAGAZYN SKALBMIERZ BUD_PRD.pdf
- Przedmiar MAGAZYN SKALBMIERZ ELE_PRD.pdf
- Projekt PT_ELEKTRYKA.pdf
- Projekt PT_KONSTRUKCJA.pdf
- Projekt PZT i PAB_MOLIOC_SKALBMIERZ.pdf
- STWiOR MOLIOC_SKALBMIERZ_STWIOR.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 800 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-30.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP