WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-14

„Modernizacja ( Przebudowa ) drogi dojazdowej do gruntów rolnych nr ewid.186, położonej w m. Boszczynek, Gmina Skalbmierz”

Gmina Skalbmierz

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00312255
Zamawiający
Gmina Skalbmierz
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Świętokrzyskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-14
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar.zip
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy załącznik_nr_9_Wzór_umowy.docx
  • Formularz zalacznik_nr_1_Formularz_oferty.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu IZP.271.5.2026.pdf
  • Inny zalacznik_nr_2_istotne_postanowie.docx
  • Inny zalacznik_nr_3a_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
  • Inny zalacznik_nr_3_oswiadczenie_warunki_udzialu_postepowanie.docx
  • Inny zalacznik_nr_4a_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
  • Inny zalacznik_nr_4_oswiadczenie_podstawy_wykluczenia.docx
  • Inny zalacznik_nr_5_oswiadczenie_o_podwykonawcach.docx
  • Inny zalacznik_nr_6_oswiadczenie_wykonawcow_wspolnie_ubiegajacych.docx
  • Inny zalacznik_nr_7_wykaz_osob.docx
  • Inny zalacznik_nr_8_wykaz_robot.docx
  • Przedmiar załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Przedmiar.pdf
  • STWiOR załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.04.01.01 Koryto.pdf
  • STWiOR załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.06.03.02 Ścinanie i Uzupelnianie poboczy kruszywem.pdf
  • STWiOR załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/DM-00.00.00. WARUNKI OGÓLNE.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Dokumentacja Boszczynek.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.1.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.2.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.3.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.4.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.5.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.6.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.7.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/Projekt techniczny/Rys.8.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.01.02.01 Usunięcie drzew i krzaków.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.04.03.01 Oczyszczenie nawierzchni.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.04.04.02 D.04.08.04. Podbudowa z mieszanki niezwiązanej.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.05.03.05 AC8S AC11S.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.05.03.11 Frezowanie.pdf
  • Inny załacznik_nr10_Dokumentacja projektowa, Przedmiar/SST/D.08.01.01 Krawężniki.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Skalbmierz