Postępowanie zakończone 2026-07-02
Budowa magazynu przy ul. Dworcowej w Suszu - etap I robót budowlanych - zadanie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
GMINA SUSZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00295632
- Zamawiający
- GMINA SUSZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia -ZPZ.III.271.14.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZPZ.III.271.14.2026.pdf
- Inny Dokumentacja do postępowania ZPZ.III.271.14.2026.zip
- Inny Załączniki do SWZ - ZPZ.III.271.14.2026.zip
- Przedmiar Przedmiar budowlany.pdf
- Przedmiar Przedmiar elektryczny.pdf
- Przedmiar Przedmiar sanitarny.pdf
- Projekt PDF PROJEKT ARCHITEKTONICZNO - BUDOWLANY.pdf
- Projekt PDF PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt Projekt techniczny.pdf
- Projekt PT elektryczny.pdf
- Projekt PT sanitarny.pdf
- STWiOR STWiORB budowlany.pdf
- STWiOR STWiORB elektryczny.pdf
- STWiOR STWiORB sanitarny.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 - wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik nr 2a - oświadczenie_art. 125 ust. 1 ustawy pzp - podmiot udostępniający zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie_art. 125 ust. 1 ustawy pzp.docx
- Inny Załącznik nr 3 - oświadczenie_grupa_kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 5A - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5B - oświadczenie o posiadaniu uprawnień.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 6 - zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia zasobów.docx
- Inny Załącznik nr 7 - oświadczenie o aktualności informacji.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA SUSZ
- Usługa nadzoru inwestorskiego - Przebudowa drogi gminnej 1430003N w Lubnowy Wielkie
- Usługa nadzoru inwestorskiego – Budowa źródła ciepła na potrzeby miejskiej sieci ciepłowniczej w Suszu w formule zaprojektuj i wybuduj
- Usługa nadzoru inwestorskiego - Budowa magazynu przy ul. Dworcowej w Suszu - etap I robót budowlanych - zadanie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
- Budowa źródła ciepła na potrzeby miejskiej sieci ciepłowniczej w Suszu w formule zaprojektuj i wybuduj