WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-03

Usługa nadzoru inwestorskiego - Przebudowa drogi gminnej 1430003N w Lubnowy Wielkie

GMINA SUSZ

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360666
Zamawiający
GMINA SUSZ
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lubnowy Wielkie, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-03
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ Specyfikacja warunków zamówienia - ZPZ.III.271.19.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - ZPZ.III.271.19.2026.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ - ZPZ.III.271.19.2026.zip
  • Wzór umowy Załącznik nr 4 - wzór umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docx
  • Inny Załącznik nr 2a - oświadczenie_art. 125 ust. 1 ustawy pzp - podmiot udostępniający zasoby.docx
  • Inny Załącznik nr 2 - oświadczenie_art. 125 ust. 1 ustawy pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 3 - oświadczenie_grupa_kapitałowa.docx
  • Inny Załącznik nr 5A - Wykaz osób.docx
  • Inny Załącznik nr 5B - oświadczenie o posiadaniu uprawnień.docx
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz usług.docx
  • Inny Załącznik nr 6 - zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia zasobów.docx
  • Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie o aktualności informacji.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA SUSZ