Postępowanie zakończone 2026-07-20
Budowa nowej wieży widokowej, modernizacja istniejącej ścieżki i schodów terenowych
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322425
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ DPZ Specyfikacja warunków zamówienia MUST.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16.zip
- Inny Załączniki do SWZ 1-9.zip
- Wzór umowy Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 9 - Projekt umowy (1) MUST.docx
- Formularz Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 1 - Formularz Oferty MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykonawcy MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 3 - Oświadczenie MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 4 - Niewiążący wzór zobowiązania MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 6 - Wykaz wykonanych robót budowlanych MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 7 - Wykaz osób MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 8 - Oświadczenie Wykonawcy MUST.doc
- Przedmiar Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 15 Przedmiar Projektowana wieża Wielbłądzi Garb.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ 10-16/Załacznik nr 16 Kosztorys ofertowy.xls
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/PDF/WG-PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/PDF/WG-PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/PDF/WG-PZT.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 13 STWiOR/DOC/WG-STWIORB.doc
- STWiOR Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 13 STWiOR/PDF/WG-STWIORB.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/5-GEOLOGIA/Geologia - Krynica Morska Wieża.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/1-WG-PAB-tytuł.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/2-WG-PAB-spis.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/3-WG-PAB-opis.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/plot.log
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/Thumbs.db
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-25.bak
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-25.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-50.bak
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-50.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/10-WG-oświadczenie-K.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/1-WG-PT-KARTA.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/2-WG-PT-tytuł-A.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/3-WG-PT-spis-A.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/4-WG-PT-opis-A.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/5-WG-PT-tytuł-K.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/6-WG-PT-spis-K.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/7-WG-PT-opis-K.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/8-WG-PT-załaczniki.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/9-WG-oświadczenie-A.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-25.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-50.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/KONSTRUKCJA/K-WG-PT-10.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/KONSTRUKCJA/K-WG-PT-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/1-WG-PZT-tytuł.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/2-WG-PZT-spis.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/3-WG-PZT-opis.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DWG/plot.log
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DWG/WG-PAB-500.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/1-WG-ZAŁĄCZNIKI-tytuł.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/2-WG-BIOZ-tytuł.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/3-WG-BIOZ-opis.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/4-WG-oświadczenie.doc
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/PDF/WG-załączniki-PZT-PAB.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP