Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Budowa nowej wieży widokowej, modernizacja istniejącej ścieżki i schodów terenowych – II postępowanie
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00399476
- Zamawiający
- Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Elbląg, pow. Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ DPZ Specyfikacja warunków zamówienia MUST.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16.zip
- Inny Załączniki do SWZ 1-9.zip
- Wzór umowy Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 9 - Projekt umowy (1) MUST.docx
- Formularz Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 1 - Formularz Oferty MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 2 - Oświadczenie wykonawcy MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 3 - Oświadczenie MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 4 - Niewiążący wzór zobowiązania MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 6 - Wykaz wykonanych robót budowlanych MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 7 - Wykaz osób MUST.doc
- Inny Załączniki do SWZ 1-9/Załącznik nr 8 - Oświadczenie Wykonawcy MUST.doc
- Przedmiar Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 15 Przedmiar Projektowana wieża Wielbłądzi Garb.pdf
- Przedmiar Załączniki do SWZ 10-16/Załacznik nr 16 Kosztorys ofertowy.xls
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/1-WG-PAB-tytuł.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/2-WG-PAB-spis.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DOC/3-WG-PAB-opis.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/PDF/WG-PAB.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/10-WG-oświadczenie-K.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/1-WG-PT-KARTA.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/2-WG-PT-tytuł-A.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/3-WG-PT-spis-A.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/4-WG-PT-opis-A.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/5-WG-PT-tytuł-K.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/6-WG-PT-spis-K.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/7-WG-PT-opis-K.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/8-WG-PT-załaczniki.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DOC/9-WG-oświadczenie-A.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/PDF/WG-PT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/1-WG-PZT-tytuł.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/2-WG-PZT-spis.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DOC/3-WG-PZT-opis.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/PDF/WG-PZT.pdf
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/1-WG-ZAŁĄCZNIKI-tytuł.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/2-WG-BIOZ-tytuł.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/4-WG-oświadczenie.doc
- Projekt Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/PDF/WG-załączniki-PZT-PAB.pdf
- STWiOR Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 13 STWiOR/DOC/WG-STWIORB.doc
- STWiOR Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 13 STWiOR/PDF/WG-STWIORB.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/5-GEOLOGIA/Geologia - Krynica Morska Wieża.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/plot.log
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/Thumbs.db
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-25.bak
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-25.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-50.bak
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 10 Proj arch - bud/DWG/WG-PAB-50.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-25.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/ARCHITEKTURA/A-WG-PT-50.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/KONSTRUKCJA/K-WG-PT-10.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 11 Proj tech/DWG/KONSTRUKCJA/K-WG-PT-20.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DWG/plot.log
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 12 Proj zagos terenu/DWG/WG-PAB-500.dwg
- Inny Załączniki do SWZ 10-16/Załącznik nr 14 Załączniki do projektu/DOC/3-WG-BIOZ-opis.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP