WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-01

Budowa paśnika z cielętnikiem w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku.

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302766
Zamawiający
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-01
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-23

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ S.270.19.2026 budowa paśnika z cielętnikiem.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Budowa paśnika z cielętnikiem.pdf
  • Inny Załączniki do SWZ.zip
  • Przedmiar Zał. nr 3 Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar Zał. nr 4 Kosztorys - paśnik z cielętnikiem.pdf
  • Projekt dok techniczna/Informacja dotycząca bezpieczeństwa - paśnik z cielętnikiem.pdf
  • Projekt dok techniczna/Projekt techniczny - paśnik z cielętnikiem.pdf
  • Projekt dok techniczna/Projekt zagospodarowania terenu - paśnik z cielętnikiem.pdf
  • Wzór umowy Zał. nr 9_Wzór umowy budowa paśnika z cielętnikiem.pdf
  • Formularz Zał. nr 1_Formularz oferty budowa paśnika z cielętnikiem.docx
  • Inny dok techniczna/Mapa Projekt zagospodarowania terenu - paśnik z cielętnikiem.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A1 - rzut parteru.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A2 - rzut poddasza.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A3 - rzut dachu.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A4 - rzut pionowy A A.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A5 - elewacja wschodnia.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A6 - elewacja zachodnia.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A7 - elewacja północna południowa.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek A8 - zestawienie stolarki.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K10 - stopy.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K11 - belki podwalinowe.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K12 - rzut podstawu słupów.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K13 - podstawa słupa.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K14 - podstawa słupa.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K15 - podstawa słupa.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K16 - podstawa słupa.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K17 - szczegół żłobu.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K1 - rzut fundamentów.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K2 - rzut stropów nad parterem.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K3 - rzut więźby dachowej.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K4 - elementy konstrukcyjne w osi A.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K5 - elementy konstrukcyjne w osi C.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K6 - elementy konstrukcyjne w osi 1 4.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K7 - stopy.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K8 - stopy.pdf
  • Inny dok techniczna/Rysunek K9 - stopy.pdf
  • Inny dok techniczna/Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.pdf
  • Inny dok techniczna/Szacunkowe zestawienie drewna.pdf
  • Inny Zał. nr 10_wykaz usług_budowa paśnika z cielętnikiem.docx
  • Inny Zał. nr 5_Ośw. Wyk. brak podstaw wykl budowa paśnika z cielętnikiem.docx
  • Inny Zał. nr 6_Ośw. Wyk. warunki udziału budowa paśnika z cielętnikiem.docx
  • Inny Zał. nr 7_ośw. w spr. gr. kapitał budowa paśnika z cielętnikiem.docx
  • Inny Zał. nr 8_ośw. o akt. inf. budowa paśnika z cielętnikiem.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki