Postępowanie zakończone 2026-06-08
Remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00264065
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadlesnictwo Borki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ S.270.16.2026 remont ogrodzenia Wolisko.pdf
- SWZ Załączniki do SWZ.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu - remont ogrodzenia w Zagrodzie Pokazowo-Hodowlanej w Wolisku.pdf
- Inny Informacja o kwocie jaką zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert S.270.17.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP