Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08
Przebudowa drogi gminnej 144015N w miejscowości Goryń
GMINA KISIELICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00405799
- Zamawiający
- GMINA KISIELICE
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Goryń, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 17 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ_z_zalacznikami_RRG.271.2.13.2026.zip
- Przedmiar Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.4-Przedmiar.pdf
- Projekt Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.1-projekt_techniczny.pdf
- Projekt Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.2-specyfikacja_techniczna.pdf
- Projekt Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.3.A-projekt_stalej_organizacji_ruchu.pdf
- SWZ SWZ-RRG.271.2.13.2026.pdf
- Wzór umowy Zal_3-Projekt_umowy-RRG.271.2.12.2026.pdf
- Formularz Zal_1-Formularz_oferty-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_2-Oswiadczenie_z_art._125_ust.1-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_4-Oswiadczenie_z_art.117ust.4-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_5-Oswiadczenie_o_grupie_kapitalowej-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_7-Wykaz_osob_skierowanych_przez_Wykonawcę-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_8-Doswiadczenie_wykaz_robot_budowlanych-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_9-Oswiadczenie_o_aktualnosci_informacji-RRG.271.2.13.2026.docx
- Inny Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.3.B-zatwierdzenie_projektu_SOR.pdf
- Inny Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.5.A-zaswiadczenie_o_zgloszeniu_robot.pdf
- Inny Zal_nr_6-dokumentacja_techniczna/6.5.B-sporstowanie_zaswiadczeniu_o_zgloszeniu_robot.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 17 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 5 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP