Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-10
Przebudowa nawierzchni drogi w Kisielicach ul. Zagrodowa - etap 2
GMINA KISIELICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408774
- Zamawiający
- GMINA KISIELICE
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Kisielice, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 19 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ_z_zalacznikami-RRG.271.2.14.2026.zip
- Przedmiar Przedmiar_robot_pomocniczy.pdf
- Projekt Dokumentacja_tech-droga_gminna.pdf
- Projekt Dokumentacja_tech-droga_wojewodzka.pdf
- Projekt Plan_sytuacyjny_wysokosciowy_1.pdf
- Projekt Plan_sytuacyjny_wysokosciowy_2.pdf
- Projekt Projekt_stalej_organizacji_ruchu.pdf
- STWiOR STWiORB.pdf
- SWZ SWZ_RRG.271.2.14.2026.pdf
- Wzór umowy Zal_3-Projekt_umowy-Zagrodowa-RRG.217.2.14.2026.pdf
- Formularz Zal_1-Formularz_oferty-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny decyzja_srodowiskowa.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/Opinia geotechniczna.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 1 mapa dokumentacyjna.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 2 objaśnienia symboli i znaków geologicznych.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 3.1 karta 1-2.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 3.2 karta 3-4.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 3.3 karta 5-6.pdf
- Inny Opinia geotechniczna/zał. 4 przekrój geotechniczny I-I'.pdf
- Inny Zal_2-Oswiadczenie_z_art._125_ust.1-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zal_4-Oswiadczenie_z_art.117ust.4-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zal_5-Oswiadczenie_o_grupie_kapitalowej-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zal_7-Wykaz_osob_skierowanych_przez_Wykonawcę-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zal_8-Doswiadczenie_wykaz_robot_budowlanych-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zal_9-Oswiadczenie_o_aktualnosci_informacji-RRG.271.2.14.2026.docx
- Inny Zgloszenie_Starostwo.pdf
- Inny Zgloszenie_WM_Urząd_Wojewodzki.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 19 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 7 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP