Postępowanie zakończone 2026-08-14
Przebudowa drogi powiatowej nr 1333N odc. Iława - Radomno
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00370994
- Zamawiający
- POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Iława, pow. iławski, woj. warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBÓT - pomocniczy - 1333N Iława - Radomno przebudowa 2026 - opcje.xls
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Inny Zaświadczenie.pdf
- Projekt Opis techniczny przebudowa 1333N- Katarzynki 2026.pdf
- Projekt Rys. PZT10.pdf
- Projekt Rys. PZT11.pdf
- Projekt Rys. PZT12.pdf
- Projekt Rys. PZT13.pdf
- Projekt Rys. PZT1.pdf
- Projekt Rys. PZT2.pdf
- Projekt Rys. PZT3.pdf
- Projekt Rys. PZT4.pdf
- Projekt Rys. PZT5.pdf
- Projekt Rys. PZT6.pdf
- Projekt Rys. PZT7.pdf
- Projekt Rys. PZT8.pdf
- Projekt Rys. PZT9.pdf
- Inny Rys. 14..pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
- Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1313N na odc. Iława - Wikielec - budowa ciągu pieszo - rowerowego
- Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
- Remonty cząstkowe emulsją i grysami łącznie 300 ton na terenie Obwodu Drogowego w Suszu
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1287N dr. Nr 1279N – dr. Pow. 1285N w msc. Goryń