Postępowanie zakończone 2026-07-10
Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308668
- Zamawiający
- POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ Wiewiórki.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu Wiewiórki.pdf
- Inny Dokumentacja.zip
- Inny Załączniki.zip
- Przedmiar Franciszkowo - Etap I-Przedmiar.pdf
- Projekt Organizacja ruchu Franciszkowo etap - 1.pdf
- Projekt Projekt budowlany etap 1.pdf
- STWiOR STWIORB drogowa Franciszkow.pdf
- STWiOR STWIORB SANITARNA Franciszkowo.pdf
- Inny Franciszkowo - Etap I-Ofertowy.pdf
- Wzór umowy Załączniki/9. Zał. nr 6_do_SWZ_DI1.260.23.2026_Umowa.docx
- Formularz Załączniki/1.Zał. nr 1_do_SWZ_DI1.260.23.2026-formularz ofertowy.docx
- Inny Załączniki/10.Zał. nr 7_do_SWZ_DI1.260.22.2026_zobowiązanie_podmiotu_trzeciego.docx
- Inny Załączniki/2.Zał. nr 2A_do_SWZ_DI1.260.23.2026_oswiadcz.speł. warunków.docx
- Inny Załączniki/3.Zał. nr 2B_do_SWZ_DI1.260.23.2026_oswiadcz br.podstaw do wykl.docx
- Inny Załączniki/4.Zał. nr 2C_do_SWZ_DI1.260.23.2026_oświadcz. podmit udost.zasoby.docx
- Inny Załączniki/5.Zał. nr 2D_do_SWZ_DI1.260.23.2026_oświadczenie z art. 117_uPzp.docx
- Inny Załączniki/6.Zał. nr 3_do_SWZ_DI1.260.23.2026_wykaz_wykonanych_robót.docx
- Inny Załączniki/7.Zał. nr 4_do_SWZ_DI1.260.23.2026_wykaz_osób.docx
- Inny Załączniki/8.Zał. nr 5_do_SWZ_DI1.260.23.2026_oświadczenie_dot_przynależności_do_grupy_kapitałowej.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1333N odc. Iława - Radomno
- Przebudowa odcinków drogi 1339N Frednowy – Franciszkowo – Mątyki – Dziarny (dr. woj. nr 536) – etap I
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1313N na odc. Iława - Wikielec - budowa ciągu pieszo - rowerowego
- Remonty cząstkowe emulsją i grysami łącznie 300 ton na terenie Obwodu Drogowego w Suszu
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1287N dr. Nr 1279N – dr. Pow. 1285N w msc. Goryń