WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone

Przebudowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej (dz. 44/14) w miejscowości Batorowo

Gmina Elbląg

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00249077
Zamawiający
Gmina Elbląg
Główny kod CPV
45233123-7 — Roboty budowlane w zakresie dróg podrzęd-
Miejsce wykonania robót
Warmińsko-mazurskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar załącznik nr 9 - przedmiary robót.zip
  • STWiOR załącznik nr 8 - STWiORB.zip
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy załącznik nr 6 - wzór umowy.pdf
  • Formularz załącznik nr 1 - formularz oferty..docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik nr 10 - oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia - przeciwdziałanie agresji na Ukrainę.doc
  • Inny załącznik nr 11 - oświadczenie o aktualności.docx
  • Inny załącznik nr 2 - oświadczenie.docx
  • Inny załącznik nr 3 - zobowiązanie do oddania do dyspozyji zasobów.docx
  • Inny załącznik nr 4 - wykaz osob.docx
  • Inny załącznik nr 5 - doświadczenie wykaz robót.docx
  • Inny załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa.zip
  • Inny ZP.271.05.2026.2.pdf
  • Inny ZP.271.05.2026.3.pdf
  • Inny ZP.271.05.2026.4.pdf
  • Inny ZP.271.05.2026.9 Internet.pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PSOR/D01 PSOR 29.11.2025 Barorowo.pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/D01 PT OPIS TECHNICZNY 30.11.2025 Barorowo kompresja.pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/R01 PT PZT 29.11.2025 Mapa_dcp_NBatorowo-(1).pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/R02 PT PROFIL 30.11.2025 Batorowo_PPNiw-(2).pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/R02 PT PROFIL 30.11.2025 Batorowo_PPNiw-(3).pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/R02 PT PROFIL 30.11.2025 Batorowo_PPNiw-(4).pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/R03 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE 30.11.2025 NBatorowo-(5).pdf
  • Projekt załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża sanitarna.pdf
  • Inny załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PSOR/R01 PSOR 29.11.2025 Mapa_dcp_NBatorowo_recover-(1).pdf
  • Inny załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PT branża drogowa/ZAŁĄCZNIKI Batorowo.pdf
  • Inny załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PZT/D01 PZT OPIS TECHNICZNY 29.11.2025 Batorowo.pdf
  • Inny załącznik nr 7 - dokumentacja projektowa/PZT/R01 PZT PZT 29.11.2025 Mapa_dcp_NBatorowo-(1).pdf
  • STWiOR załącznik nr 8 - STWiORB/STWiORB branża drogowa.pdf
  • STWiOR załącznik nr 8 - STWiORB/STWiORB branża sanitarna.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 9 - przedmiary robót/PR branża drogowa.pdf
  • Przedmiar załącznik nr 9 - przedmiary robót/PR branża sanitarna.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP