Postępowanie zakończone
„Remont nawierzchni dróg gminnych w miejscowościach Janowo i Komorowo Żuławskie” w podziale na części
Gmina Elbląg
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247767
- Zamawiający
- Gmina Elbląg
- Główny kod CPV
- 45233123-7 — Roboty budowlane w zakresie dróg podrzęd-
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- 550 781 zł
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 9.1 przedmiary Część 1 Janowo.zip
- Przedmiar załącznik nr 9.2 przedmiary Część 2 Komorowo Żuławskie.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy załącznik nr 6 - wzór umowy.pdf
- Formularz załącznik nr 1 - formularz oferty..docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załącznik nr 10 - oświadczenie dot. braku podstaw do wykluczenia - przeciwdziałanie agresji na Ukrainę.doc
- Inny załącznik nr 2 - oświadczenie.docx
- Inny załącznik nr 3 - zobowiązanie do oddania do dyspozyji zasobów.docx
- Inny załącznik nr 4 - oświadczenie o aktualności.docx
- Inny załącznik nr 5 - doświadczenie wykaz robót.docx
- Inny załącznik nr 7.1 dokumentacja projektowa Część 1 Janowo.zip
- Inny załącznik nr 7.2 dokumentacja projektowa Część 2 Komorowo Żuławskie.zip
- Inny załącznik nr 8.1 STWIORB Część 1 Janowo.zip
- Inny załącznik nr 8.2 STWIORB Część 2 Komorowo Żuławskie.zip
- Inny ZP.271.04.2026.2.pdf
- Inny ZP.271.04.2026.3.pdf
- Inny ZP.271.04.2026.9 Internet.pdf
- STWiOR SST Janowo 09.011.2026.pdf
- STWiOR SST Komorowo Żuławskie.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBÓT Janowo.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR ROBÓT Komorowo Żuławskie.pdf
- Projekt D01 OPIS TECHNICZNY 09.01.2026 Janowo 2025.pdf
- Inny R01 PT PZT 30.12.2025 MSW_Janowo_642-(1).pdf
- Inny R01 PT PZT 30.12.2025 MSW_Janowo_642-(2).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(10).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(11).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(3).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(4).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(5).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(6).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(7).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(8).pdf
- Inny R02a PROFIL 28.12.2025 Janowo 2025_PPNiw-(9).pdf
- Inny R03 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE 08.01.2026 Janowo-(12).pdf
- Inny D01 OPIS TECHNICZNY 03.01.2026 Komorowo Żuławskie.pdf
- Inny PTW PZT 03.01.2026 Komorowo Żuławskie Mapa_2-(1).pdf
- Inny PTW PZT 03.01.2026 Komorowo Żuławskie Mapa_2-(2).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(3).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(4).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(5).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(6).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(7).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(8).pdf
- Inny R02 PROFIL Komorowo 2025_PPNiw-(9).pdf
- Inny R03 PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE Komorowo-(10).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP