Postępowanie zakończone
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 1483N od km 0+000 do skrzyżowania z DK 16 - Etap I- odcinek ok km 2+350 do km 4+150
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00238514
- Zamawiający
- POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - projekt umowy.docx
- Formularz Zał. Nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny Geologia-DP1483N.pdf
- Inny informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty- art. 253 ust 2 Pzp.doc
- Inny INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT - art. 222 ust. 5 Pzp.doc
- Inny SOR Barczewo.zip
- Inny Wyjaśnienia SWZ z dnia 01.04.2026.doc
- Inny Wyjaśnienia SWZ z dnia 26.03.2026.doc
- Inny Wyjaśnienia SWZ z dnia 30.03.2026.doc
- Inny Zał. Nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4.doc
- Inny Zał. Nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. Nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Zał. Nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 108 ust. 5.docx
- Inny Zał. Nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. Nr 9 do SWZ - Wzór zobowiązania innego podmiotu.docx
- Inny Zmiana SWZ z dnia 30.03.2026.doc
- Projekt Zał. 5 Dokumentacja projektowa/PT DR.pdf
- STWiOR Zał. 5 Dokumentacja projektowa/STWiORB BS.pdf
- STWiOR Zał. 5 Dokumentacja projektowa/STWiORB DR.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/KO_Ramsowo_3.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/PR_Ramsowo_3.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/PT EL.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/PT KD.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/PT SW.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Ramsowo deyzja ZRID.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Sprostowanie Ramsowo.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/STWiORB BE.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.11.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.12.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.14 1.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.14 2.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.15.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.16.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.17.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.18.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.20.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.21.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.4.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/2.5.pdf
- Inny Zał. 5 Dokumentacja projektowa/Zał. formalne/ZŁ opis.pdf
- Inny MG.2024.14.498. - zatwierdzony SOR Barczewo- Starostwo.pdf
- Inny SOR BARCZEWO.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP