Postępowanie zakończone
Wyrównanie szans mieszkańców poprzez modernizację popegeerowskiej drogi powiatowej nr 1401N na odcinku Skolity- Gołogóra wraz z infrastrukturą towarzyszącą - ETAP I
POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00238437
- Zamawiający
- POWIATOWA SŁUŻBA DROGOWA W OLSZTYNIE
- Główny kod CPV
- 45233140-2 — Roboty drogowe
- Miejsce wykonania robót
- Warmińsko-mazurskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- —
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST siatka- zał. do wyjaśnień SWZ.docx
- STWiOR SST ulepszone podłoże - zał. do wyjaśnień SWZ.docx
- SWZ SWZ.docx
- Wzór umowy Zał. nr 4 do SWZ - projekt umowy.docx
- Formularz Zał. Nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty- art 253 pkt 2 Pzp.doc
- Inny INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT - art. 222 ust. 5 Pzp.doc
- Inny Wyjaśnienia SWZ z dnia 15.04.2026.doc
- Inny Zał. Nr 10 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 117 ust. 4.doc
- Inny Zał. Nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. Nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Zał. Nr 5 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Zał. Nr 6 do SWZ - Wzór oświadczenia z art. 108 ust. 5.docx
- Inny Zał. Nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Zał. Nr 8 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Zał. Nr 9 do SWZ - Wzór zobowiązania innego podmiotu.docx
- Inny Zmiana SWZ z dnia 15.04.2026.doc
- Przedmiar Dok. proj/DP1401N przedmiar ETAP I.pdf
- Projekt Dok. proj/NASADZENIA/OT_nasadzenia drzew.pdf
- STWiOR Dok. proj/SST D SKOLITY-GOŁOGÓRA.pdf
- Inny Dok. proj/Dec Ski_10_2025 Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/2024.09.01_wyinka_dendrologia.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/dendrologia_D1_594X1300.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/dendrologia_D2.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/dendrologia_D3.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/dendrologia_D4.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/dendrologia_D5_594x750.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/inwnetaryzacja lichenologiczna Skolity - Gołogóra.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/NASADZENIA DODATKOWE-297X900.pdf
- Inny Dok. proj/NASADZENIA/v2 Inwentaryzacja dendrologiczna Skolity - Gołogóra.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2025.07.10_D_PZT SKOLITY-D1 420x1300.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2025.07.10_D_PZT SKOLITY-D1b420x1300.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2025.07.10_D_PZT SKOLITY-D1c429x1300.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2025.07.10_D_PZT SKOLITY-D1d 420x1300 (2).pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2025.07.10_D_PZT SKOLITY-D1e 420x1000.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/2 IE profile-profile SN.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/D14.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/D15.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/D3,4,6_Przekroj G2-RYS6a.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/NIWELETA SKOLITY D2 598x2850.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/NIWELETA W DRODZE GM._NIW-A4.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/OT.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/PROJEKT Z ZUD.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/PRzepust-D16 a3.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS10.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS12.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS13.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/Rys3.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS4.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS5.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS6.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS7.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS8.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/DROGOWY/RYS9.pdf
- Inny Dok. proj/PTW/TELETECHNICZNY/PT Skolity podpisany.pdf
- Inny Dok. proj/SOR/klauzula.pdf
- Inny Dok. proj/SOR/opis tech _stala.pdf
- Inny Dok. proj/SOR/plan orientacyjny.pdf
- Inny Dok. proj/SOR/SOR.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/1115-11-24- Solity - Gołogórka 18,10.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D1_D2_D3_D4_D5_merged.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D1.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D2.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D3.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D4.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/D5.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/DCP/BRW900F0CFD6DF4_003861.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/DCP/CCI_000772.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/DCP/CCI_000773.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/DCP/uprawomocnienie.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/WNIOSEK DCP.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DCP/WNIOSEK ICP.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/DŚ/DŚ.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/ENERGA/6630.433.2024_zał EOP.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/ENERGA/pismo przewodnie.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/Geologia/1115-11-24- Solity - Gołogórka 18,10.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/Geologia/Opinia Geot. Skolity - Gołogóra DROGA.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/KABEL/120-103 lokalizacja sieci telekomunikacyjnej (1).pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/KABEL/Decyzja.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/Odstępstwo_kanał.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/ORANGE/TTDSILU-215-2406210056-KU_PZT.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/ORANGE/TTDSILU-215-2406210056-KU_warunki techniczne.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/ORANGE/TTDSILU-2505190140-KU_uzgodnienie projektu.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/2 IE profile-profile SN.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/6630.433.2024.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/6630.433.2024_z1.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/6630.433.2024_zał EOP.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/Zał. 2 PZT_a 6630.433.2024.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/PROTOKOL/GD-II6630_433_2024_6630.433.2024/6630.433.2024/Zał. 2 PZT_b 6630.433.2024.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/UZG GMINA.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/UZgodnienie PSD.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/WODY POLSKIE/398_1.pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/UZGODNIENIE/WODY POLSKIE/zjazdy .pdf
- Inny Dok. proj/ZAŁ/ZAŁ.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP