Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
28_2026 Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji inwestycji pn. „Modernizacja i rozbudowa instalacji przyzywowej” – etap I
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414407
- Zamawiający
- SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
- Główny kod CPV
- 45215100-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy placó-
- Miejsce wykonania robót
- Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- 2026-11-23
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 28_2026 SWZ (edytowalna).doc
- SWZ 28_2026 SWZ (zatwierdzona).pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny pozostałe załączniki do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 2a do SWZ_dokumentacja techniczna.zip
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_umowa.zip
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- STWiOR STWIOR.pdf
- Inny Projekt.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ Wzór umowy.docx
- Inny Zalącznik nr 10 do Umowy Wytyczne dokumentacja powykonawcza.doc
- Inny Załącznik nr 9 do Umowy Zestawienie środków trwałych_WZÓR.xlsx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Inny Załącznik nr 3a do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik nr 6a do SWZ oświadczenie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ zobowiązanie innego podmiotu.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ F.IOD.10 Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zamówienia publiczne_wyd.2.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-11-23.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP