WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Wykonanie robót budowlano-instalacyjnych na piętrach -1 do 4 w budynku głównym w ramach realizacji inwestycji "Dostosowanie budynków Szpitala do wymagań akt. ob. przepisów tech.–bud. bezp. poż."

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328246
Zamawiający
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-07

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 20-2026_SWZ.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie 20-2026 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ (edytowalna).doc
  • Inny Załączniki 10-11 do Umowy.7z
  • Inny Załączniki do SWZ 4-9.7z
  • Inny Załącznik nr 2a do SWZ - dokumentcja techniczna .7z
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ Grupa kapitałowa.docx
  • Przedmiar Przedmiar - roboty budowlane.pdf
  • Przedmiar Przedmiar - roboty elektryczne i teletechniczne.pdf
  • Przedmiar Przedmiar - roboty sanitarne.pdf
  • Projekt MSWiA_rys01-23_skan.pdf
  • Inny 2026-04-30_MSWiA_Poznan_Szpital_wyskoi_PPOZ_cz_3-opis_calosc_z_podpisami_oswiadczenia_uprawnienia.pdf
  • Inny 2026-04-30_MSWiA_Poznan_Szpital_wyskoi_PPOZ_cz_3-STWiORy_calosc.pdf
  • Inny Ekspertyza p.poż 2021.pdf
  • Inny Ekspertyza techniczna w sprawie zapewnienia wymaganego zapasu wody z listopada 2023 r.pdf
  • Inny Postanowienia nr WPZ.52840.201.2023.1.BG.pdf
  • Inny Postanowienie-WZ-5595-447-1-2021-MK.pdf
  • Inny Postanowienie-WZ-5595-447-2-2021-MK.pdf
  • Inny Postanowienie-WZ-5595-447-3-2021-MK.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 5 do SWZ Wzór umowy.docx
  • Inny Załącznik nr 4a do SWZ Oświadczenie art. 125 ust. 1 podmiot udostępniający.doc.docx
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie art. 125 ust. 1.doc
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ Zobowiązanie innego podmiotu.doc
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ Wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ F.IOD.10 Informacja o przetwarzaniu danych osobowych zamówienia publiczne_wyd.2.docx
  • Inny Załącznik nr 10 do Umowy Zestawienie środków trwałych_WZÓR.xlsx
  • Inny Zalącznik nr 11 do Umowy Wytyczne dokumentacja powykonawcza.doc

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, wzór umowy.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W POZNANIU IM. PROF. LUDWIKA BIERKOWSKIEGO