WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-09-02

Budowa boiska sportowego oraz urządzeń sportowo-rekreacyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą we wsi Boszkowo

GMINA WŁOSZAKOWICE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00396676
Zamawiający
GMINA WŁOSZAKOWICE
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Boszkowo, pow. leszczyński, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
9 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-02
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-18

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ FZP.271.15.2026 SWZ [Boszkowo].pdf
  • Ogłoszenie FZP.271.15.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny FZP.271.15.2026 Załączniki nr 1-6.zip
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 7.zip
  • Formularz FZP.271.15.2026 Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy.docx
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 1a do SWZ Boszkowo.doc
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 3 Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 4 Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 5 Wykaz osób.doc
  • Inny FZP.271.15.2026 Załącznik nr 6 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Przedmiar Kosztorys zerowy.PDF
  • Projekt Projekt zagospodarowania terenu.pdf
  • Inny Mapa do celów projektowych.PDF
  • Inny Rzut boiska do siatkówki plażowej.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 9 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, formularz oferty, przedmiar, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP