WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15

Przebudowa dróg gminnych we Włoszakowicach: ul. ks. J. Górnego, ul. S. Moniuszki oraz ul. F. Chopina

GMINA WŁOSZAKOWICE

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00414834
Zamawiający
GMINA WŁOSZAKOWICE
Główny kod CPV
45233140-2 — Roboty drogowe
Miejsce wykonania robót
Włoszakowice, pow. leszczyński, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
40 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-15
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ FZP.271.16.2026 SWZ [Górnego, Moniuszki, Chopina].pdf
  • Wzór umowy FZP.271.16.2026 Załącznik nr 8 Wzór umowy.pdf
  • Ogłoszenie FZP.271.16.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny FZP.271.16.2026 Załączniki nr 1-6.zip
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 7 Dokumentacja projektowa.zip
  • Formularz FZP.271.16.2026 Załącznik nr 1 Formularz Ofertowy.docx
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 2 Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 3 Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia.docx
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 4 Wykaz robót budowlanych.doc
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 5 Wykaz osób.doc
  • Inny FZP.271.16.2026 Załącznik nr 6 Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.doc
  • Przedmiar PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/PRZEDMIAR DR 2026.pdf
  • Przedmiar PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/PRZEDMIAR KD 2026.pdf
  • Projekt PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/opis PT.pdf
  • Projekt PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/opis PZT.pdf
  • Projekt PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/Opinia geotechniczna Chopina_Moniuszki_Górnego Włoszakowice.pdf
  • Projekt PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/Opis.pdf
  • Projekt PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/PZT rys 1.pdf
  • Projekt PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/PZT rys 2.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/KD rys 1.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/KD rys 2.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys.10.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 11.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 12.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 13.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys.14.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys.3.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys.4.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys.5.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 6.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 7.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 8.pdf
  • Inny PRZETARG/KANALIZACJA DESZCZOWA/Rys. 9.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 1.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 2.1.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 2.2.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 3.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 4.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 5.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.1.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.2.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.3.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.4.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.5.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 6.6.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 7.1.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 7.2.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 7.3.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 7.4.pdf
  • Inny PRZETARG/OPINIA GEOTECHNICZNA/zał. 8.pdf
  • Inny PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/Orientacja Chopina.pdf
  • Inny PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/Podłużny Chopina wyrównawcza.jpg
  • Inny PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/Przekrój konstrukcyjny.pdf
  • Inny PRZETARG/PROJEKT DROGOWY/Zaświadczenie Starostwo Powiatowe.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 40 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 12 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP