Postępowanie zakończone 2026-08-03
Budowa budowli ochronnych i ich infrastruktury, przeznaczonych na potrzeby ochrony ludności
GMINA KOTLIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361591
- Zamawiający
- GMINA KOTLIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ ZP.271.5.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ Umowa_wzór.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.5.2026 24072026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ Oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ Oświadczenie o odbyciu wizji.docx
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia OPZ.docx
- Inny Załącznik nr 13 do SWZ Oświadczenie art. 7 ust. 1 specustawy.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu warunków udziału.doc
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ Oświadczenie dot wykluczenia.doc
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ Wykaz wykonywanych usług.doc
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ Pełnomocnictwo.doc
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ Zobowiązanie do udostępniania zasobów.doc
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamó.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP