Postępowanie zakończone 2026-08-28
„Budowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych” Budowa drogi transportu rolniczego w Kotlinie – ETAP II (zamówienie realizowane ze środków z budżetu Województwa Wielkopolskiego)
GMINA KOTLIN
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391874
- Zamawiający
- GMINA KOTLIN
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kotlin, pow. jarociński, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ do ZP.271.8.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 4 do SWZ _Wzór umowy_projekt.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ Oświadczenie grupa kapitałowa.doc
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ Oświadczenie o odbyciu wizji.docx
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ Oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ Oświadczenie dot wykluczenia.doc
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ Wykaz wykonywanych robót.doc
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ Pełnomocnictwo.doc
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ Zobowiązanie do udostępniania zasobów.doc
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamó.doc
- Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa/Kotlin-dz. nr 361 i 173 2 e.II - KOSZTORYS OFERTOWY.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa/projekt budowlany/Kotlin dz. 361 i 173 - projekt budowlany zamienny.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa/projekt techniczny/Kotlin dz. 361 i 173 - projekt techniczny zamienny.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa/SST/Kotlin dz. nr 173 i 361 - SST.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP