Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-03
Budowa budynku socjalnego, przebudowa z rozbudową istniejącego budynku biurowego, portierni oraz niezbędnej infrastruktury
REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392407
- Zamawiający
- REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Leszno, pow. Leszno, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 80 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja zamówienia.zip
- Przedmiar Przedmiar BUDOWLANY.ATH
- Przedmiar Przedmiar BUDOWLANY.pdf
- Przedmiar Przedmiar ROZBIÓRKA.ATH
- Przedmiar Przedmiar ROZBIÓRKA.pdf
- Przedmiar RCGO DZIAŁKA 62_elektr_Przedmiar.ath
- Przedmiar RCGO DZIAŁKA 62_elektr_Przedmiar.pdf
- Przedmiar RCGO LESZNO BRANZA SANITARNA PRZEDMIAR 23.06.26.ATH
- Przedmiar RCGO LESZNO BRANZA SANITARNA PRZEDMIAR 23.06.26.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/1. opis techniczny/1_0234_opis techniczny PZT.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/1. opis techniczny/2_0243_opis techniczny PAB.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.01 PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.02 PLANSZA ZBIORCZA SIECI.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.03 PROJEKT BRANŻY DROGOWEJ.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/3. projekt/PAB_2026.05.29.pdf
- Projekt 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/3. projekt/PZT_2026.05.29.pdf
- Projekt 1. Architektura/2. PW/0243_opis techniczny PW.pdf
- Projekt 1. Architektura/2. PW/AW.08 PRZEKRÓJ A I B _ BUD. A.pdf
- Projekt 1. Architektura/2. PW/AW.09 PRZEKRÓJ C _ BUD. A.pdf
- Projekt 1. Architektura/2. PW/AW.10 PRZEKRÓJ D _ BUD. A.pdf
- Projekt 2. Drogówka/1. projekt organizacji ruchu/Projekt organizacji ruchu.pdf
- Projekt 2. Drogówka/2. projekt przebudowy zjazdu/PT_Zjazd.pdf
- Projekt 2. Drogówka/3. projekt drogowy PT/RCGO DR PT.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/PT OPIS TECHNICZNY SANITARNY RCGO LESZNO BIURA.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/PT OPIS TECHNICZNY ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/PT OPIS TECHNICZNY SANITARNY RCGO LESZNO SZATNIE.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/INSTALACJA C.O.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/Instalacja hydrantowa.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/INSTALACJA KANALIZACYJNA.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/INSTALACJA WENTYLACJI I KLIMATYZACJI.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/INSTALACJA WODOCIĄGOWA.pdf
- Projekt 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/Roboty ziemne.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_opis techniczny RCGO Leszno działka nr 62.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_E-602- Schemat LAN i CCTV.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_E-603- Schemat LAN i CCTV - portiernia.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO Leszno działka nr 62 - całość.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-001-Sieci Zewnętrzne.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-105 Instalacja siły-Portiernia.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-608 -Schemat kontroli dostępu budynek Biurowy.pdf
- Projekt 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-609 -Schemat kontroli dostępu budynek szatni.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/PT_K_RCGO_dzialka_62.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.01 Poziom niski parter - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.02 Poziom wysoki parter - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.03 Poziom piętro +1 - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.04 Poziom dach - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.05 Rzut fundamentów.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.06 Poziom niski parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.07 Strop nad kondygnacją niski parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.08 Poziom wysoki parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.09 Strop nad kondygnacją wysoki parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.10 Poziom piętro +1 - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.11 Rzut stropu nad piętro +1 (stropodach) - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.12 Przekroj A-A.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.13 Przekroj B-B.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.14 Przekroj C-C.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.15 Przekroj D-D.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_A_pdf/PT.K.16 Portiernia - posadowienie.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_B_pdf/PT.K.17 Rzut fundamentów.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_B_pdf/PT.K.18 Rzut przyziemia.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_B_pdf/PT.K.19 Rzut konstrukcji stropu.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PT/rysunki_budynek_B_pdf/PT.K.20 Przekrój A-A i B-B.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/PW_RCGO_dzialka_62.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.01 Poziom niski parter - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.02 Poziom wysoki parter - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.03 Poziom piętro +1 - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.04 Poziom dach - rzut rozbiórek.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.05 Rzut fundamentów.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.06 Poziom niski parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.07 Strop nad kondygnacją niski parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.08 Poziom wysoki parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.09 Strop nad kondygnacją wysoki parter - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.10 Poziom piętro +1 - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.11 Rzut stropu nad piętro +1 (stropodach) - projektowane.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.12 Przekroj A-A.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.13 Przekroj B-B.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.14 Przekroj C-C.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.15 Przekroj D-D.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.16 Przekrój K1-K1.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.17 Przekrój K2-K2.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.18 Schody zewnętrzne frontowe.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.19 Schody zewnętrzne tylne.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.20 KL.01 bieg 1.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.21 KL.01 bieg 1.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.22 KL.01 bieg 2.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.23 KL.01 bieg 2.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.24 P1.01, P1.01.1.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.25 P1.02, P2.05.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.26 P2.05.1, P2.06.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.27 KL.02 bieg 1.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.28 KL.02 bieg 1.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.29 P1.05, P1.05.1.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.30 P1.03, P1.04.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.31 P3.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.32 P2.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.33 P1.08.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.34 P2.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.35 P2.03, P2.04.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.36 Słup_ S3.01, S3.02, S3.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.37 Słup_ S2.01, S2.02, S2.03.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.38 Słup_ S1.01, S1.02, S1.03.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.39 Słup_ S2.04 oś 2'.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.40 Słup_ S2.04 oś 4.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.41 Słup_ S1.04 oś 2'.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.42 Słup_ S1.04 oś 4.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.43 Słup_ S1.05.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.44 Stopa_ St.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.45 Ława Ł.02 50x40, Stopa St.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.46 Stopa_ St.03.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.47 Ława_ Ł.04 [30 x 40].pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.48 Płyta fundamentowa PF.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.49 Płyta fundamentowa PF.01 zbrojenie główne.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.50 Płyta fundamentowa PF.01 - dozbrojenie siatka górna.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.51 Płyta fundamentowa PF.01 - dozbrojenie siatka dolna.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.52 PF.01 - zestawienie stali, Detal 1.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.53 Płyta fundamentowa PF.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.54 Posadowienie patformy dla NPS.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_A_pdf/PW.K.55 Portiernia - posadowienie.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.56 Rzut fundamentów.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.57 Rzut przyziemia.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.58 Rzut konstrukcji stropu.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.59 Przekrój A-A i B-B.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.60 Podciąg P0.01, P0.02, P0.03, P0.04.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.61 Słupy S0.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.62 Słupy S0.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.63 Ł.01, Ł.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.64 Ł.03, Ł.04.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.65 Ł.05, Ł.06, Ł.07.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.66 St.01.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.67 St.02.pdf
- Projekt 5. Konstrukcja/PW/rysunki_BUD_B_pdf/PW.K.68 St.03.pdf
- Projekt 6. Rozbiórka/PROJEKT/PR_2026.04.09.pdf
- STWiOR 1. Architektura/siwzior/Specyfikacja RB.pdf
- STWiOR 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/Strona tytułowa_STWiORB.pdf
- STWiOR 4. Instalacje elektryczne/STWiORB/PTW_RCGO_Leszno Działka nr 62 STWiORB-IE.pdf
- STWiOR 6. Rozbiórka/STWiORB/Specyfikacja Rozbiórka.pdf
- SWZ SWZ ZP.PP.12.2026-budowa_PN_v4.pdf
- Wzór umowy 3. Instalacje sanitarne/STWIORB/WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/1. opis techniczny/3_0243_opis techniczny ZAŁĄCZNIKI.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.04 RZUT KONDYGNACJI 1 _ NISKI PARTER _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.05 RZUT KONDYGNACJI 2 _ WYSOKI PARTER _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.06 RZUT KONDYGNACJI 3 _ PIĘTRO +1 _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.07 RZUT DACHU _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.08 WIDOKI ELEWACJI POŁUDNIOWO -ZACHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.09 WIDOKI ELEWACJI PÓŁNOCNO -WSCHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.10 WIDOKI ELEWACJI PÓŁNOCNO -ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWO -WSCHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.11 PRZEKRÓJ A I B _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.12 PRZEKRÓJ C _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.13 PRZEKRÓJ D _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.14 RZUT PRZYZIEMIA _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.15 RZUT DACHU _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.16 WIDOKI ELEWACJI _ KOLORYSTYKA _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.17 WIDOKI ELEWACJI _ PROJEKTY TECHNICZNE _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.18 PRZEKRÓJ A I B _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.19 PORTIERNIA SYSTEMOWA.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.20 WIZUALIZACJE _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/2. dokumentacja/A.21 WIZUALIZACJE _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/1. PZT + PAB + ZL/3. projekt/ZL_2026.05.29.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.01 RZUT KONDYGNACJI 1 _ NISKI PARTER _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.02 RZUT KONDYGNACJI 2 _ WYSOKI PARTER _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.03 RZUT KONDYGNACJI 3 _ PIĘTRO +1 _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.04 RZUT DACHU _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.05 WIDOKI ELEWACJI POŁUDNIOWO -ZACHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.06 WIDOKI ELEWACJI PÓŁNOCNO -WSCHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.07 WIDOKI ELEWACJI PÓŁNOCNO -ZACHODNIEJ I POŁUDNIOWO -WSCHODNIEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.11 RZUT PRZYZIEMIA _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.12 RZUT DACHU _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.13 WIDOKI ELEWACJI _ KOLORYSTYKA _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.14 WIDOKI ELEWACJI _ PROJEKTY TECHNICZNE _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.15 PRZEKRÓJ A I B _ BUD. B.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.16 PORTIERNIA SYSTEMOWA.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.17 ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ I OKIENNEJ _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.18 ZESTAWIENIE FASAD _ BUD. A.pdf
- Inny 1. Architektura/2. PW/AW.19 ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ I OKIENNEJ _ BUD. B.pdf
- Inny 2. Drogówka/1. projekt organizacji ruchu/Karta uzgodnień.pdf
- Inny 2. Drogówka/2. projekt przebudowy zjazdu/zaświadczenie_IR-V.7843.294.2026.2-sig.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/10S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/11S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/12S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/13S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/14S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/15S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/16S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/17S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/18S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/19S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/1S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/20S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/21S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/22S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/23S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/24S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/2S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/3S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/4S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/5S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/6S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/7S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/8S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/9S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/BIUROWIEC/PDF/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/10S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/11S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/12S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/1S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/2S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/3S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/4S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/5S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/6S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/7S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/8S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/9S.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/PZT/PDF/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S1.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S2.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S3.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S4.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S5.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S6.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/S7.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/PROJEKT/SZATNIE/PDF/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/WARUNKI GAZOWNIA/warunki przyłączenia do sieci gazowej(2).pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/WARUNKI PODŁĄCZENIA MPWIK/SKM_C22726061114440.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/WARUNKI PODŁĄCZENIA MPWIK/SKM_C22726061114470.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/WARUNKI PODŁĄCZENIA MPWIK/SKM_C22726061114471.pdf
- Inny 3. Instalacje sanitarne/WARUNKI PODŁĄCZENIA MPWIK/SKM_C22726061114480.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_E-604- Schemat SSWIN.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_E-605- Schemat SSWIN.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Biurowy_E-203- Oświetlenie Biurowy piętro +1.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Budynek Biurowy_E-103- Siła Pawilon piętro +1.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Budynek biurowy_E-201- Siła Pawilon Parter niski.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Budynek_Biurowy_E-202- Oświetlenie biura parter wysoki.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Budynek biurowyPawilon_E-102- Siła Pawilon parter wysoki.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_Budynek_Blirowy_Pawilon_E-101- Siła Pawilon Parter niski.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-301_Instalacja uzieminia Parter niski Budynek biurowy.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-303_Instalacja odgromowa dach i Budynek biurowy.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_ E-401 - schemat ideowy zasilania.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-402-schemat ideowy złącza ZK.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-403-schemat ideowy rozdzielicy RG.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-404-schemat ideowy rozdzielicy RP1.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-405-schemat ideowy rozdzielicy RP2.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-406-schemat ideowy rozdzielicy RP3.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-407-schemat ideowy rozdzielicy RK.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-408-schemat ideowy rozdzielicy RP.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-501- Instalacje teletechniczne parter niski.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-502- Instlacje teletechniczne parter wysoki.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-503- Instalacje teletechncizne piętro +1.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-504-rzut instalacji teletechnicznych.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_LESZNO_E-601- Schemat LAN i CCTV.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT-RCGO_Leszno_E-606-schemat ideowy systemu przyzywowego.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno_E-607 - Schemat ideowy oddym. klatek schod..pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Leszno-E-610 - Schemat AV.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-104 - Instalacja siły parter Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-204 - Instalacja oświetlenia parter Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-302 - Instalacja uziemienia Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-304 - Instalacja odgromowa Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-409 - schemat rozdzielnicy RS Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_ E-410 - schemat ideowy złącza pożarowego Budynek szatni.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/PROJEKT/PDF/PT_RCGO_Szatnie_Leszno_E-411-Schemat PV.pdf
- Inny 4. Instalacje elektryczne/WARUNKI TECHNICZNE PRZYŁĄCZENIA DO SIECI/16000 - WP_podpisany.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - SOPZ.pdf
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ - wykaz personelu.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - FO.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawcy_PN.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie info.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie gr. kap.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - PPU_fin.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - wzór protokołu z odbycia wizji lokalnej.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 80 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 0 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie terenu wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania: „Projekt budowlany utwardzenia terenu wraz z infrastrukturą techniczną
- Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie terenu wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania: „Projekt budowlany utwardzenia terenu wraz z infrastrukturą techniczną