Postępowanie zakończone 2026-08-28
Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie terenu wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania: „Projekt budowlany utwardzenia terenu wraz z infrastrukturą techniczną
REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386946
- Zamawiający
- REGIONALNE CENTRUM GOSPODARKI ODPADAMI RESORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Leszno, pow. Leszno, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 10 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumentacja z postępowania.zip
- Przedmiar RCGO LESZNO KANALIZACJA DESZCZOWA PRZEDMIAR 26.06.26.ATH
- Przedmiar RCGO LESZNO KANALIZACJA DESZCZOWA PRZEDMIAR 26.06.pdf
- Przedmiar RCGO PARKING DZIAŁKA 59_Kosztorys Przedmiar.ath
- Przedmiar RCGO PARKING DZIAŁKA 59_Kosztorys Przedmiar.pdf
- Projekt 1. ARCHITEKTURA/PZT_ZL_2026.06.08.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/PT OPIS TECHNICZNY ZAGOSPODAROWANIE TERENU PARKING RCGO.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S1.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S2.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S3.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S4.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S5.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/S6.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/PROJEKT/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/STWIORB/INSTALACJA KANALIZACYJNA.pdf
- Projekt 2. INSTALACJE SANITARNE/STWIORB/Roboty ziemne.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_opis techniczny RCGO Parking.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT(PW)_opis techniczny RCGO Parking całość.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-001-Sieci zewnętrzne.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-101-Schemat ideowy zasilania.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-102- Schemat ZRG.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-103- Schemat RZG-1.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-104- Schemat RZG-2.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-201-schematy LAN i CCTV.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-202-schemat kontroli dostepu i sterowania bramą.pdf
- Projekt 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PROJEKT/PT_RCGO_Parking_E-203_Schemat ideowy instalacji pętli indukcyjnej.pdf
- Projekt 4.PROJEKT BRANZY DROGOWEJ/PROJEKT/PT_RCGO_SAPERSKA.pdf
- Projekt PR SAPERSKA RCGO.pdf
- STWiOR 2. INSTALACJE SANITARNE/STWIORB/Strona tytułowa_STWiORB.pdf
- STWiOR 3.INSTALACJE ELEKTRYCZNE/STWiORB/PT_RCGO_Parking_STWiORB-IE.pdf
- STWiOR 4.PROJEKT BRANZY DROGOWEJ/STWiORB/STWiORB_Drogowa_Leszno_dz96_59.pdf
- SWZ SWZ ZP.PP.14.2026- utwardzenie placu_v2.pdf
- Wzór umowy 2. INSTALACJE SANITARNE/STWIORB/WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny PR SAPERSKA RCGO .ath
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - SOPZ.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - FO.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawcy_PN.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie info.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - oświadczenie gr. kap.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - PPUv2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - wzór protokołu z odbycia wizji lokalnej.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP