Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Budowa łącznika między budynkiem głównym a biblioteką szkolną w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie - ETAP II
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415138
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE
- Główny kod CPV
- 45421146-9 — Instalowanie sufitów podwieszanych
- Miejsce wykonania robót
- Marszew, pow. pleszewski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- 2026-12-15
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ PPU v1.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ składane wraz z ofertą.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja.7z
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Łącznik Marszew_przedmiar robót -etap II (1).ath
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Łącznik Marszew_przedmiar robót -etap II (1).pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO BUDOWLANY.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/Projekt budowlany - sanitarny.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/PROJEKT TECHNICZNY KONSTRUKCJI.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/PT IE Szkoła Marszew Łącznik.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/projekty wykonawcze/projekt wykonawczy architektura.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/projekty wykonawcze/projekt wykonawczy - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/projekty wykonawcze/PW IE Szkoła Marszew Łącznik.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/ALW ŁĄCZNIK 09-S-01_297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/ALW ŁĄCZNIK 09-S-02_297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/ALW ŁĄCZNIK 09-S-03_297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/ALW ŁĄCZNIK 09-S-04_297x420.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/ALW ŁĄCZNIK 09-S-05_297x420.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/SST/STWiOR_Łącznik Marszew_Ogólnobudowlana.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/SST/STWIOR sanitarna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/SST/STWIOR Szkoła Marszew.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/OPZ do SWZ.odt
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/Projekty techniczne/OPINIE, UZGODNIENIA, POZWOLENIA.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja/rysunki/MAPA.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, SWZ, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-12-15.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP