Postępowanie zakończone 2026-07-31
Remont istniejącej stołówki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marszewie
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344152
- Zamawiający
- ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W MARSZEWIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- 30 dni od dnia zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- SWZ Załącznik nr 2 do SWZ PPU.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ składane wraz z ofertą.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ.7z
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Przedmiar/B_stołówka przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Przedmiar/E_stołówka przedmiar.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Przedmiar/S_stołówka przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/2533_OPIS AR.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Marszew_IS_PW_OT.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/Marszew_IE_PT_INST.WEW-E1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/Marszew_IE_PT_INST.WEW-E2.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/Marszew_IE_PT_INST.WEW-E3.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/Marszew_IE_PT_INST.WEW-E4.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/Marszew_IE_PT_OT_INST.WEW.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW01.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW02.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW02.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW03.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW04.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SW04.3.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/SWO4.1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/STWiOR/Marszew_WEW_STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/STWiOR/STWIORB_Marszew_IE_PT_INST.WEW.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/STWiOR/STWIORB.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/2533_ZAL-2_LISTA PRODUKTÓW.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/1791_ZAL-1_K01 Detal wypełnienia stropu.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-01_Inwentaryzacja stanu istniejącego.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-02_Zmiany architektoniczno- budowlane.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-03_Schemat podłogi.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-04_Układ funkcjonalny.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-05_Schemat sufitu.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-06_Widoki ścian.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-07_Widoki ścian.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-12_Inwentaryzacja przyziemia i zmiany arch_.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki meble/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-08_Meble 1.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki meble/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-09_Meble 2.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki meble/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-10_Meble 3.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/Rysunki meble/2533_STOŁÓWKA_MARSZEW-11_Meble 4.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ OPZ/ZAŁĄCZNIK NR 1 - ZESTAWIENIE KSZTAŁTEK WENTYLACYJNYCH.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP