Postępowanie zakończone 2026-07-02
„Budowa sygnalizacji z detektorem prędkości na drogach powiatowych”
Zarząd Dróg Powiatowych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294600
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - 17.06.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - Umowa.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 17.06.2026.pdf
- Inny Dokumentacja wszystko.zip
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ.docx
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie podmiotu.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - oś. wykonawców.docx
- Przedmiar PRZEDMIAR.pdf
- Projekt MATERIAŁY W POSIADANIU WYKONAWCY PFU/0. Materiały wyjściowe dla zaprojektowania PFU, które otrzymał Wykonawca PFU - TABLICA2.pdf
- Projekt OSIECZNA DO PRZETARGU/PFU OSIECZNA.pdf
- Inny MATERIAŁY W POSIADANIU WYKONAWCY PFU/0. Materiały wyjściowe dla zaprojektowania PFU, które otrzymał Wykonawca PFU - PROGRAM SYGNALIZACJI.pdf
- Inny MATERIAŁY W POSIADANIU WYKONAWCY PFU/0. Materiały wyjściowe dla zaprojektowania PFU, które otrzymał Wykonawca PFU - TABLICA.jpg
- Inny MATERIAŁY W POSIADANIU WYKONAWCY PFU/Thumbs.db
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 1 - Lokalizacja przejścia dla pieszych.pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 2.1 - Projektowanie przejść dla pieszych WR-D-41-3-01.0-2021.03.02_01.1-2024.08.16_tekst.pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 2.2 - Projektowanie oświetlenia przejśc dla pieszych WR-D-41-4-02-2021.07.01.pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 3 - Warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej..pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 4 – Projekt tabliczki..pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 5 – Umowa o przyłączenie do sieci..pdf
- Inny OSIECZNA DO PRZETARGU/Załącznik nr 6 – Aneks do umowy o przyłączenie do sieci..pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/PFU ZABORÓWIEC.pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 1 - Lokalizacja przejścia dla pieszych.pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 2.1 - Projektowanie przejść dla pieszych WR-D-41-3-01.0-2021.03.02_01.1-2024.08.16_tekst.pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 2.2 - Projektowanie oświetlenia przejśc dla pieszych WR-D-41-4-02-2021.07.01.pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 3 - Warunki przyłączenia do sieci elektroenergetycznej..pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 4 – Projekt tabliczki..pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 5 – Umowa o przyłączenie do sieci..pdf
- Inny ZABORÓWIEC DO PRZETARGU/Załącznik nr 6 – Aneks do umowy o przyłączenie do sieci..pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych
- Przebudowa nawierzchni dróg powiatowych w zakresie warstw bitumicznych oraz robót towarzyszących
- „Remont chodnika na ulicy Rydzyńskiej w miejscowości Kąkolewo”
- „Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4782P w miejscowości Świerczyna”
- „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4796P na odcinku Drobnin-Kociugi”
- „Remont nawierzchni jezdni w ciągu drogi powiatowej nr 3823P w m. Boszkowo Letnisko ul. Dworcowa”