Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-14
Budowa tunelu foliowego na terenie Pracowni Ćwiczeń w Zespole Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie.
Miasto Leszno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00412515
- Zamawiający
- Miasto Leszno
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Leszno, pow. Leszno, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 3 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-14
- Termin realizacji
- 3 miesiące od dnia przekazania terenu budowy
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 28.08.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wykaz robót.doc
- Inny Załącznik nr 11 do SWZ- wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- ośw z art. 125 ust. 1 podmiot udostępniający.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- oświadczenie dot. zatrudnienia.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ Pozwolenie na budowę Decyzja nr 63_2026 tunel foliowy.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj.zip
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/budowlany/2026.02 Tunel foliowy - Kosztorys robót 0 br.bud..ath
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/budowlany/2026.02 Tunel foliowy - Kosztorys robót 0 br.bud..pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/budowlany/2026.02. Tunel foliowy - Przedmiar br.bud..ath
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/budowlany/2026.02. Tunel foliowy - Przedmiar br.bud..pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/elektryka/TUNEL EL1 kosztorys robót.ath
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/elektryka/TUNEL EL1 kosztorys robót.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/elektryka/TUNEL EL1 PRZEDMIAR.ath
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/elektryka/TUNEL EL1 PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/sanitarka/KOSZTORYS ROBÓT TUNEL BR. SANITARNA.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/sanitarka/KOSZTORYS SZCZEGÓŁOWY ZSRB TUNEL FOLIOWY BR. SANITARNA.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/sanitarka/KOSZTORYS ZSRB TUNEL FOLIOWY BR.SANITARNA.ATH
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/sanitarka/PRZEDMIAR TUNEL FOLIOWY BR. SANITARNA.pdf
- Przedmiar Załacznik nr 9 dok.proj/Kosztorysy/sanitarka/PRZEDMIAR ZSRB TUNEL FOLIOWY BR. SANITARNA.ATH
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ OPISOWA/PDF/Tunel foliowy - projekt techniczny - konstrukcja.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ OPISOWA/PDF/Tunel foliowy - PZT i PAB.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/PZT - A2.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/Opis techniczny E Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/PT OPIS TECHNICZNY SANITARNY.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S1.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/STRONA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/STWIORB/INSTALACJA C.O.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/STWIORB/INSTALACJA WODOCIĄGOWA.pdf
- Projekt Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/STWIORB/Roboty ziemne.pdf
- STWiOR Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ OPISOWA/PDF/STWiORB - Tunel foliowy.pdf
- STWiOR Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/STWiOR E Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- STWiOR Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/STWIORB/STRONA TYTUŁOWA STWIORB.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/ELEWACJE.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/PRZEKRÓJ A-A.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/PRZEKRÓJ B-B.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/RZUT 3D.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/RZUT DACHU.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/RZUT FUNDAMENTÓW.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Budowlany/CZĘŚĆ RYSUNKOWA/PDF/RZUT PRZYZIEMIA.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/RYS E1 Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/RYS E2 Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/RYS E3 Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Elektryczny/Projekt elektryczny/PDF/RYS E4 Tunel foliowy Leszno ZSRB.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/GD.6640.869.2025.dxf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/GD.6640.869.2025.dxf.xades
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/GD.6640.869.2025.dxf.zip.klauzula.xml
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/GD.6640.869.2025.dxf.zip.klauzula.xml.xades
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/GD.6640.869.2025.dxf.zip.xades
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/mapa/SKM_C284e26012212510.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S2.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S3.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S4.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S5.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S6.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S7.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/PROJEKT/S8.pdf
- Inny Załacznik nr 9 dok.proj/Sanitarny/STWIORB/WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 3 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 11 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP