Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Przebudowa pomieszczeń na nową siedzibę Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Słowiańskiej
Miasto Leszno
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410141
- Zamawiający
- Miasto Leszno
- Główny kod CPV
- 45262700-8 — Przebudowa budynków
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 25 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ- wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ- oferta.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 27.08.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 10do SWZ- oświadczenie Wykonawcy dot. zatrudnienia.docx
- Inny Załacznik nr 11 - wzór baneru.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawcy.doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot udostępniający.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ- zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ- wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ- wykaz robót.doc
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.2_ISanitarne/przedmiar br sanit.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.3_IElektryczne/kosztorys ofertowy_v2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.3_IElektryczne/przedmiar_v2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.1 PZT_a/200a-OPIS-PZT_ ELEMENT I_lokal.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.1 PZT_a/PZT_01_a.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.2 PAB_a/200a_OPIS_PAB_ELEMENT_II_lokal_v4.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.3 ZL_a/119_2025_Słowiańska_1_adaptacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.3 ZL_a/200a-SPIS DOKUMENTÓW _ELEMENT_III_lokal.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.1 PT_tom I_a/200a-OPIS PT_ELEMENT_IV_lokal_v3.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.2 PT_tom II_a/PT_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.3 PT_tom III_a/PT_Słowiańska_Leszno_E-001_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.3 PT_tom III_a/PT_Słowiańska_Leszno_E-101_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.3 PT_tom III_a/PT_Słowiańska_Leszno_E-201_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.3 PT_tom III_a/PT Słowiańska Leszno opis techniczny_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.3 PT_tom III_a/PT Słowiańska Leszno_Strona tytuowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/200a-OPIS PW_lokal_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_tom I.1_a_zal_wyposażenie.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.2 PW_tom I.2_a/200_PW-K-01-01_Detale konstrukcyjne.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.2 PW_tom I.2_a/PW_K_Opis_techniczny_Lokal_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.3 PW_tom II_a/PW_IS_tom II_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-001_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-101_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-201_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-202.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-301.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW_Słowiańska_Leszno_E-302.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW Słowiańska Leszno_Strona tytuowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.4 PW_tom III_a/PW Słwiańska Leszno opis techniczny_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/ST-B-01 - ROBOTY BUDOWLANE_v2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.1 PZT_b/200b-OPIS-PZT_ ELEMENT I_elewacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.1 PZT_b/PZT 01 ELEWACJA.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/200b_OPIS_PAB_ELEMENT_II_elewacja_v2.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.3 ZL_b/118_2025_Słowiańska_1_elewacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.3 ZL_b/200b-SPIS DOK_ELEMENT_III_elewacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.4 PT_b/200b-OPIS PT_ELEMENT_IV_elewacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/200b-OPIS PW_elewacja.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.2 PW_tom I.2_b/200_PW-K-02-01_Detal wzmocnienia ściany.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.2 PW_tom I.2_b/PW_K_Opis_techniczny_Elewacja_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Ekspertyza techniczna/LESZNO - EKSPERTYZA_bez załączników_v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Ekspertyza techniczna/LESZNO - EKSPERTYZA CAŁOŚĆ_v1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/ST-00 - WYMAGANIA OGÓLNE (Lokal).pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.2_ISanitarne/STWIORB_v1.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.3_IElektryczne/PT str. tyt.STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.3_IElektryczne/PTw_STWiORB-IE.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.3_IElektryczne/SWTiORB-IE_STWiORB.pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.4_Ewacja/ST-00 - WYMAGANIA OGÓLNE (elewacja).pdf
- STWiOR Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.4_Ewacja/ST-E-01 - ROBOTY ELEWACYJNE.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/1. Inwentaryzacja/200_opis_Inwentaryzacja_1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/1. Inwentaryzacja/IN_01 elew ulica.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/1. Inwentaryzacja/IN_02 elew.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/1. Inwentaryzacja/IN_03 rzut.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/1. Inwentaryzacja/IN_04 przekr.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.2 PAB_a/PAB_A_01_a_elewacje.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.2 PAB_a/PAB_A_02_a_rzut.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.2 PAB_a/PAB_A_03_a_przekroje.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.2 PAB_a/PAB_A_04_a_witryna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.3 ZL_a/Załacznik_Decyzja_119_2025.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.1 PT_tom I_a/PT_A_01_a_rzut.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/2. PB_cz1 - lokal_a/2.4.1 PT_tom I_a/PT_A_02_a_przekroje.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_01_a_rzut_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_02_a_okna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_03_a_drzwi_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_04_a_witryny.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_05_a_posadzki.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_06_a_sufity.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_07_a_łazienka.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_08_a_kłady.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_09_a_kłady.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_10_a_kłady.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_11_a_kłady.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_12_a_kłady.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_12_a_kłady_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_13_a_wnęki_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_14_a_lada_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_15_a_grzejniki_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_16_a_grzejniki_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_17_a_szafki.ekspo_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_18_a_zab.gosp.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_19_a_aneks.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/3. PW_cz1- lokal_a/3.1 PW_tom I.1_a/PW_A_20_a_kolorystyka_.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/KO_Leszno - lokal (2 kw 2026)_v2.ath
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/KO_Leszno - lokal (2 kw 2026)_v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/PR_Leszno - lokal (2 kw 2026)_v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/ST-B-01_05 - Roboty malarskie_v2.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/Wizualizacja _lokal 2.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.1_Budowlane/Wizualizacja - Zrzut ekranu 2026-08-07 074314.png
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.2_ISanitarne/KO CIT Leszno IS__v2.ath
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.2_ISanitarne/KO CIT Leszno IS__v2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.4_Ewacja/KO_Leszno - elewacja.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/4. Przedm_ koszt/4.4_Ewacja/PR_Leszno - elewacja.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_01_b_elewacja_projekt.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_02_b_elewacja_projekt.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_03_b_elewacja_kolorystyka.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_04_b_elewacja_kolorystyka.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_05_b_witryna.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.2 PAB_b/PAB_A_06_b_okno.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.3 ZL_b/Załacznik_Decyzja_118_2025.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.4 PT_b/elewacja_projekt 01 PT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/5. PB_cz2 - elewacja_b/5.4 PT_b/elewacja_projekt 02_PT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/elewacje-gzymsy fasada 07.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/elewacje-okno 06.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/elewacje-WITRYNA 05.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/STOLARKA_DREWNIANA 03.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/-STOLARKA_PCV 04.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/Zestawienie stolarki_v3-DRZWI_02.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/6. PW_cz2 - elewacja_b/6.1 PW_tom I.1_b/Zestawienie stolarki-WITRYNY.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/mapa/MDCP Slowianska 1 dz 302.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/mapa/MDCP Slowianska 1 dz 302.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Tabela równoważności.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/Enea operator - zgoda na wymianę skrzynek z 01.04.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/Gazownia - decyzja-zgoda na wymianę i malowanie szafki 17.03.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/MKZ.4125.210.4.2025.MU uzupełniające wytyczne konserwatorskie.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/Pozwolenie 208_2025 wnętrza CIT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/Pozwolenie 209_2025 elewacja CIT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia, pozwolenia spoza dok. proj/Tabela równoważności - kolory elewacji.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia w dok. proj/Decyzja nr 118_2025 MKZ elewacja.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia w dok. proj/Decyzja nr 119_2025 MKZ lokal skan.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia w dok. proj/ENEA wytyczne z dok. PAB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia w dok. proj/Gazownia wytyczne z dok. PAB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Uzgodnienia w dok. proj/ORANGE wytyczne do projektu z dok. PAB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Wizualizacje/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Wizualizacje/Wizualizacja _Elewacja 1.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Wizualizacje/Wizualizacja _Elewacja 2.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Wizualizacje/Wizualizacja _lokal 1.jpg
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Dokumentacja, uzgodnienia, przedmiary/Wizualizacje/Wizualizacja _lokal 2.jpg
- Inny Załacznik nr 11 - wzór baneru/baner inwestycje - wymiary 3,0mx1,0m.pdf
- Inny Załacznik nr 11 - wzór baneru/Thumbs.db
- Inny Załacznik nr 11 - wzór baneru/Załącznik nr 11 do SWZ - banenr_inwest ML.png
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP