Postępowanie zakończone 2026-06-25
Budowa ulicy Jabłkowej w Mosinie
Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271069
- Zamawiający
- Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ - ZP.271.9.2026.pdf
- SWZ 3. Załączniki do SWZ (wersja edytowalna).zip
- SWZ 4. Dokumentacja techniczna (zał. nr 5a, 5b, 5c do SWZ).zip
- Ogłoszenie 1. OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - ZP.271.9.2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
- Rewitalizacja terenu Glinianek w Mosinie wraz z budową nowej wieży widokowej
- Budowa ul. Jasnej w Krośnie i Mosinie, etap II od km 0+000,00 do km 0+321,20
- Budowa oświetlenia na terenie Gminy Mosina
- Stworzenie we wybranych miejscach gminy rozwiązań technicznych związanych z retencjonowaniem wody – Projekt budowa zbiorników retencyjnych z zagospodarowaniem wód opadowych