Postępowanie zakończone 2026-08-31
Budowa zadaszonego lodowiska sezonowego z infrastrukturą towarzyszącą w Skokach
Gmina Skoki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00393000
- Zamawiający
- Gmina Skoki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Skoki, pow. wągrowiecki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 100 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-14
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Budowa lodowiska.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.zip
- Wzór umowy Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załacznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.docx
- Formularz Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 2 - Formularz Ofertowy.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załacznik nr 6 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.1.PFU-2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.8.zał-5-Projekt-zagospodarowania-terenu-sąsiedniego.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/1.2.Skoki geotechnika lodowisko dz nr 1691.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/ERRATA do PFU nr 1.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/PFU-2026.doc
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/3.1-STWiORB-2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/AU.023-STWiOR-2026.docx
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.2.KONCEPCJA-2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.3.N33119Cd3_ZG_1_2019v1_compressed.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.4.N33119Cd3_ZG_10_2019v1_compressed.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.5.Decyzja celu publicznego.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.6.zał-4.1-Uzgodnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.7.zał-4.2-załącznik do Uzgodnienie.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/0.9.Opinia Wody Polskie.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/1.0.załącznik-do-opinii.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/1.1.Opinia WUOZ Poznań.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/1.3.Woda i sanitarka.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/Image1_popr.jpg
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ/Image2_popr.jpg
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 100 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Skoki
- Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności
- Modernizacja świetlicy w Rościnnie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności
- Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego przy Orliku w Skokach
- Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności.
- Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego przy Orliku w Skokach