Postępowanie zakończone 2026-08-06
Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności
Gmina Skoki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00354724
- Zamawiający
- Gmina Skoki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - Świetlica Potrzanowo.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar załącznik nr 1 do swz dokumentacja projektowa/Przedmiar robót - Modernizacja świetlicy w Potrzanowie.pdf
- Projekt załącznik nr 1 do swz dokumentacja projektowa/Opis techniczny - Modernizacja świetlicy w Potrzanowie.pdf
- Inny załącznik nr 1 do swz dokumentacja projektowa/Rysunki - Modernizacja świetlicy w Potrzanowie.pdf
- Wzór umowy Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 6 do SWZ - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz Ofertowy.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 10 do SWZ - Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 5 do SWZ - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 8 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załączniki nr 2 - 10 do SWZ/Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
Przedmiar robót — 105 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 11 | Norma: KNR 4-04 0102- 02, ORGBUD wyd.III 1994,biuletyn y do 9 1996 BIMES: Roboty rozbiórkowe i wyburzeniow e budynków i budowli (MGPiB, W- wa-Olsztyn 1997r., Wyd. VI) Rozebranie ścianek działowych na zaprawie cementowo-wapiennej m3 ((3,37 * 2 + 3,03 * 2) * 3,75) * 0,15 m3 7,200000 -(0,8 * 2,0 * 3) * | m3 | 5.8499999999999996447286321199499070644378662109375 |
| 1.1 | Rozebranie wykładziny ściennej z płytek m2 (3,37 * 2,0 * 2 + 4,4 * 2,0) m2 22,280000 | m2 | 22.280000000000001136868377216160297393798828125 |
| 1.1#2 | Rozebranie posadzek z płytek m2 4,4 * 3,37 14,828000 Wczytane (Obliczenie pomocnicze) 14,828000 14,830000 m2 14,830000 | m2 | 14.8300000000000000710542735760100185871124267578125 |
| 1.1#3 | Zerwanie posadzki cementowej m2 14,83 m2 14,830000 | m2 | 14.8300000000000000710542735760100185871124267578125 |
| 1.1#4 | Demontaż stolarki drzwiowej szt 4 szt 4,000000 | szt | 4 |
Pokazano 5 z 105 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Skoki
- Budowa zadaszonego lodowiska sezonowego z infrastrukturą towarzyszącą w Skokach
- Modernizacja świetlicy w Rościnnie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności
- Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego przy Orliku w Skokach
- Modernizacja świetlicy w Potrzanowie w ramach zadania: Wsparcie infrastruktury społecznej na terenie gminy Skoki w celu aktywizacji lokalnej społeczności.
- Remont zaplecza szatniowo – sanitarnego przy Orliku w Skokach