Postępowanie zakończone 2026-07-28
Modernizacja łazienek na II i III piętrze w budynku Domu Pomocy Społecznej
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00337627
- Zamawiający
- Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.DOCX
- Wzór umowy ZAŁ 1_SWZ_WZÓR UMOWY.DOC
- Formularz ZAŁ 2_SWZ_FORMULARZ OFERTOWY.DOC
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_ 2026_BZP 00337627_01.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.ZIP
- Inny ZAŁ 3_SWZ_OŚWIADCZENIE DO OFERTY.DOC
- Inny ZAŁ 4_SWZ_OSWIADCZENIE KONSORCJUM.DOC
- Inny ZAŁ 5_SWZ_ZOBOWIAZANIE INNEGO PODMIOTU.DOCX
- Inny ZAŁ 6_SWZ_WYKAZ ROBÓT.DOC
- Inny ZAŁ 7_SWZ_OŚWIADCZENIE GRUPA KAPITALOWA.DOC
- Inny ZAŁ 8_SWZ_OSWIADCZENIE.DOC
- Przedmiar ZAŁ NR 3a DO WZORU UMOWY PRZEDMIAR II piętro.pdf
- Przedmiar ZAŁ NR 3b DO WZORU UMOWY PRZEDMIAR III piętro.pdf
- Projekt Opis techniczny - remont łazienek.pdf
- STWiOR ZAŁ NR 2 DO WZORU UMOWY STWIOR.pdf
- Inny AK-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny AK-02 - Łazienka III piętro.pdf
- Inny Dokumentacja dot. prac konserwatorskich.pdf
- Inny I-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny I-02 - Łazienka III piętro.pdf
- Inny IE-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny IE-02 - Łazienka III piętro.pdf
- Inny Opis techniczny - instalacje elektryczne.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP