Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-17
Modernizacja łazienek na II i III piętrze w budynku Domu Pomocy Społecznej
Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00419086
- Zamawiający
- Miasto Poznań Dom Pomocy Społecznej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Poznaniu
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar ZAŁ NR 3a DO WZORU UMOWY PRZEDMIAR II piętro.pdf
- Przedmiar ZAŁ NR 3b DO WZORU UMOWY PRZEDMIAR III piętro.pdf
- STWiOR ZAŁ NR 2 DO WZORU UMOWY STWIOR.pdf
- SWZ SWZ-54.DOCX
- Wzór umowy zał nr 1 projekt umowy.DOC
- Formularz zał 2 nr formularz ofertowy.DOC
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu popr BZP.pdf
- Inny ZAŁ NR 1 DO WZORU UMOWY DOKUMENTACJA PROJEKTOWA i RZUTY.zip
- Inny zał nr 3 oświadczenie.DOC
- Inny zał nr 4 ośw. konsorcjum.DOC
- Inny zał nr 5 ośw. podmiotu udzielającego zasoby.DOCX
- Inny zał nr 6 wykaz robót.DOC
- Inny zał nr 7 gr. kapitałowe.DOC
- Inny zał nr 8 oświadczenie o aktualności.DOC
- Projekt Opis techniczny - instalacje elektryczne.doc
- Projekt Opis techniczny - remont łazienek.pdf
- Inny AK-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny AK-02 - Łazienka III piętro.pdf
- Inny Dokumentacja dot. prac konserwatorskich.pdf
- Inny I-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny I-02 - Łazienka III piętro.pdf
- Inny IE-01 - Łazienka II piętro.pdf
- Inny IE-02 - Łazienka III piętro.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 14 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP