Postępowanie zakończone 2026-07-24
Noce i Dnie – III etap rewaloryzacji zabytkowego Parku Miejskiego w Kaliszu (remont Pagody wraz z przebudową schodów).
MIASTO KALISZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331193
- Zamawiający
- MIASTO KALISZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-08
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/22) Przedmiar- nasadzenia przy Pagodzie.pdf
- Przedmiar załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/22) Przedmiar - Pagoda (ogólnobudowlane).pdf
- Przedmiar załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23d) Przedmiar (prawo opcji) - dostawa i montaż ławek.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/OPIS_PW - TOM 7- BUDYNEK PAGODY.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/13) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/1 Pojekt wykonawczy (zieleń) str. 1-89.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/str. 1-22.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/str. 24-26.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/str. 65-68.pdf
- Projekt załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/str. 80-81.pdf
- STWiOR załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/14) STWiOR - branża budowlana.pdf
- STWiOR załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/15) STWiOR - architektura krajobrazu.pdf
- STWiOR załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23c) STWiOR - architektura krajobrazu.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia wraz z ofertą w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia po otwarciu ofert w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 108.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 120-142.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 148-151.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 1- 5d.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 179-185.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 214 (PZT01.3).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 216.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/11) Projekt budowlany /str. 61-106.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/PA-01.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/PA-02.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/PA-03.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/PA-04.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/12) Projekt wykonawczy - Pagoda/PA-05.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/13) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/2 Z01.3.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/16) DECYZJA 55.18 z 03.04.2018 - Warunki zabudowy.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/17) DECYZJA 306.18 z 03.07.2018. Pozwolenie na budowę.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/18a) Prolongata POZWOLENIA WUOZ 226.2018.A.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/18) POZWOLENIE WUOZ 226.2018.A.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/19) Pozwolenie na badania archeologiczne.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/20) Program badań archeologicznych.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/21) Ekspertyza.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 120-142.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 148-151.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 1- 5d.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 179-185.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 212 (PZT01_01_.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 213 (PZT01_02).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 214 (PZT01_03).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 216.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 253.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 262-263.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 265.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23a) Projekt budowlany/str. 61-106.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Ł-00 (lokalizacja ławek).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Ł1-01 (ławka typ1).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Ł3-01 (ławka typ 3).pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Z01.1.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Z01.2.pdf
- Inny załączniki do SWZ (WRM.2711.25.2026)/23) Dokumentacja projektowa dot. prawa opcji/23b) Projekt wykonawczy- Projekt zieleni/rys. Z01.3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: MIASTO KALISZ
- Remont obiektu budowlanego zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Fabrycznej 13-15 w celu spełnienia wymogów budowli ochronnej
- Modernizacja (remont) pomieszczeń Galerii Tarasin 2 (dawna galeria Kulisiewicza).
- Strefa pokoleń (park kieszonkowy z placem zabaw) (BO)
- Modernizacja PSZOK Miasto Kalisz tj.: Rozbudowa Systemu Selektywnego Zbierania Odpadów w Kaliszu poprzez dostawę kontenerów do selektywnego zbierania odpadów komunalnych
- Utworzenie Aktywnego Placu Zabaw przy Żłobku nr 3 w Kaliszu (poprzez przebudowę istniejących placów zabaw).