Postępowanie zakończone 2026-08-07
Prace naprawcze kanalizacji deszczowej i bytowej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – w formule zaprojektuj i wybuduj
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334084
- Zamawiający
- Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU_NA_PRACE_NAPRAWCZE_KANALIZACJI_SANITARNEJ_I_DESZCZOWEJ.pdf
- SWZ ZP 45-26 SWZ kanalizja deszczowa.pdf
- Wzór umowy ZP 45 26 załącznik nr 13 do SWZ - projekt umowy (zaprojektuj i wybuduj).pdf
- Ogłoszenie ZP 45-26 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny ZP 45-26 załączniki 2-12 do SWZ.docx
- Inny ZP 45-26 załącznik nr 1 do SWZ - ogólny opis przedmiotu zamówienia.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Modernizacja instalacji cieplej wody użytkowej wraz z wymianą zasobników w Kotłowni Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, ......, (ZP 46/26)
- ZP 35/26 Prace naprawcze kanalizacji deszczowej i bytowej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – w formule zaprojektuj i wybuduj